Волт Дісней: світ відзначає день народження великого мультиплікатора

Уолт Дісней © wikipedia.org

Сьогодні, 5 грудня, весь світ відзначає 117-річчя від дня народження Волта Діснея.

Волт Дісней — людина, що стала легендою ХХ століття, всесвітньо відомий американський художник-мультиплікатор, актор, режисер, сценарист і продюсер, прабатько мультимедійної імперії «The Walt Disney Company».

З раннього дитинства Волт Дісней любив малювати, але оскільки його сім’я була бідною, то першими творчими матеріалами для нього служили палиці, смола і стіна власного будинку. Перші роботи Волта Діснея були виконані у вигляді коміксів, хлопчик продавав їх знайомим і сусідам, а через 40 років його малюнки вже продавалися з аукціонів. Тому, перш ніж насварити власну дитину, яка «забруднила» стіну несподіваним сюжетом, замислися, можливо, з неї виросте геніальний художник.

Протягом свого життя Волт Дісней став батьком понад 200 відомих і всіма улюблених мультяшних персонажів: веселої мишки Міккі Мауса, кролика Освальда, невгамовних собак Плуто і Гуфі, каченяти Дональда Дака, і багатьох інших.

Волт Дісней — творець перших в історії кінематографа звукового, музичного та повнометражного мультфільмів. Він створив понад 100 мультиплікаційних фільмів, серед яких: «Аліса», «Попелюшка», «Червона Шапочка», «Кіт у чоботях», «Троє поросят», «Білосніжка і сім гномів», «Піноккіо», «Фантазія», «Дамбо», «Бембі», «Пітер Пен», «Леді і бродяга», «Спляча красуня», «Сто один далматинець», «Мері Поппінс», «Меч у камені» та інші.

Навіть ставши дорослою і успішною людиною, Волт Дісней в душі залишався дитиною і сам дуже любив дітей. А тому одного разу під час прогулянки зі своїми дітьми йому спала на думку ідея спорудити справжню чарівну країну розваг для дітей і дорослих — величезний парк Діснейленд. У цьому парку, що відкрився в 1955 році в Каліфорнії, Волт Дісней втілив свою мрію про створення світу мультфільмів, казок і чудес.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про Диснеївських персонажів у сучасному світі. Детальніше читай за посиланням.

Всі найяскравіші та найцікавіші новини дивись на головній сторінці жіночого онлайн-ресурсу tochka.net.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *