Товсті мами народжують товстих дітей?

Дослідження вчених

Американські вчені довели, що комплекція дитини дошкільного віку залежить від того, яка вага була в матері до вагітності. Якщо вона страждає від надмірної ваги, до того ж веде нездоровий спосіб життя, є ймовірність, що дитина в неї буде товстою.

Так згідно з висновками американських експертів у дошкільника ймовірність ваги більше норми збільшується в 1,4 рази, якщо мама мала надмірну вагу до зачаття. Причому якщо до 2 років у таких дітей немає проблем із зайвою вагою, то, найімовірніше, вони дуже погладшають до 4 років.

Хочеш стрункого малюка – годуй його груддю!

Згідно з тими ж дослідженнями діти, яких не годували груддю, частіше страждають від надмірної ваги. Цікавий і той факт, що товсті діти найчастіше бувають у бідних сім’ях. А якщо батьки в такій сім’ї ще й палять, то шанси дитини стати товстуном зростають іще більше.

Висновки вчених такі: боротьбу із зайвою вагою потрібно починати ще до народження дитини.

– Наш експеримент наочно демонструє, наскільки важливо жінкам дітородного віку стежити за своїм способом життя й вагою, перш ніж зачинати дитину. Звички жінки дуже впливають як на здоров’я самої жінки, так і на здоров’я її майбутніх дітей, – стверджують автори дослідження.

 

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *