Що діти дарують учителям (фото)

Як вітатимуть учителів українські школярі та їхні батьки, дізнавалася lady.tochka.net.

Христина, 35 років (мама другокласниці Каті)

– Наша вчителька сказала дітям зробити щось своїми руками, щоб привітати вчителів зі святом: англійку, фізкультурника, трудовика, вчительку співів. От і дала дітям домашнє завдання – підготувати подарунки своїми руками. Вручати будемо сьогодні, на святковому концерті. Приємно, що наша Дарина Миколаївна і батькам натякнула, що для неї найкращий подарунок – той, який її учні зроблять самі. Вона навіть букети і квіткові вазони, подаровані їй, у класі залишає, щоб затишно було і красиво. І цукерки завжди при дітях відкриває і пригощає всіх. Мені як мамі, дуже приємно, що є ще справжні вчителі, які у цій професії за покликанням, а не заради наживи.

Світлана, 45 років (мама дев’ятикласника Андрія)

– Усім вчителям приготували символічні подарункові набори (велика красива коробка чаю, шампанське, цукерки) і букет квітів.

Віктор, 42 роки (батько восьмикласника Дмитра)

– Від класу вітає батьківський комітет. Але від себе особисто ми з дружиною завжди вручаємо «потрібним» учителям сина пристойні презенти: банка хорошої кави, коробка цукерок, мартіні, авторучка у футлярі, щоденник у шкіряній обкладинці, хороший диск (фільм чи музика).

Ольга, 40 років (мама семикласниці Жені)

– Минулого року наш класний керівник повернула подарунок і сказала: «Мені краще гроші у конверті». Як батьки, ми були в шоці. На останній дзвоник вона м’яко натякнула на перстень з осколками діамантів або його грошовий еквівалент. У цьому році вирішили – букет і конверт. Огидно від таких учителів. Зате діти завжди з радістю йдуть вітати вчительку історії. Раїса Леонтіївна завжди весь клас до себе додому запрошує – на чай з яблучним пирогом. Посиденьки завжди закінчуються розповіддю цікавих історій, переглядом фото та інше. Наразі, ніхто розходитися по домівках не хоче.

Ірина, 28 років

– Знаю жарт одного вчителя. На запитання, що йому подарувати, він відповідає: «Шоколаду я не п’ю, квітів я не їм».

На форумах діляться досвідом подарунків

Kiratan
– Ніколи не купую квітів, ні на перше вересня, ні на День учителя, ні на останній дзвінок. Завжди беру дорогу коробку цукерок. Ніхто не скаржився поки що.

Привид Білої Дами
– Готуємо букети квітів. Подарунки у нас не заведені.

Nataijal
– Банку ікри, коньяк… Коротше, щось вишукано-святкове, їстівне.

Fialka
– Наш батьківський комітет воліє подарувати чергову “посудину”. Як пожартувала одна викладачка минулого року, їй можна скоро починати торгувати посудом.

mamaLyuba
– День учителя все-таки – професійне свято! І ми вважаємо за краще дарувати цього дня подарунки на тему роботи – органайзер на стіл (подивіться на стіл вашого вчителя, що там стоїть?), подарунковий сертифікат книжкового магазину, наприклад, на який учитель зможе купити собі книжку, яка йому знадобитися в роботі.

Наталюта
– А у нас на День учителя від класу для учительської дарують великий торт, а якщо окремо, то дорогу коробку чаю, цукерки, рушники, а ще – книги за захопленнями (діти заздалегідь дізнаються), наприклад, з квітникарства.

InnaLevi
– А я як колишній викладач (щоправда, вузівський) згадую з великою вдячністю чаї-цукерки. У всякому разі, на кафедрі часто ні з чим чаю попити, всі забігані, нічого не купили, а після свят-величезне підмога))))). Звичайний чорний чай у пакетиках і кава – от найдефіцитніший продукт на всіх кафедрах світу!

Ірішечка
– Учителям, у нас усі предметники – жінки, даруємо подарункові сертифікати на косметику, плюс букет квітів від класу.

Діона
– Учителька натякала, щоб їй стілець подарували, а то у неї такий старий, облізлий, що сідати страшно – раптом розвалиться.

Marika

– Ми нашій класній подаруємо набір з купою усілякого корисного для дітей. У неї донька народилася минулого року.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *