Шкільні канікули 2020-2021: коли діти відпочинуть від навчання?

Шкільні канікули 2020-2021 в Україні © depositphotos.com

Шкільні канікули 2020-2021 в Україні будуть регулюватися адміністрацією школи. Однак, МОН України вже встановило рекомендований календар канікул, якого, як показує практика, дотримуються директори шкіл.

tochka.net дізналася, як будуть відпочивати школярі в Україні в новому навчальному році та публікує приблизний календар канікул, рекомендований МОН.

Шкільні канікули 2020-2021 в Україні

В даний час є проект календаря канікул, який заснований на графіку роботи шкіл в 2019-2020 році. Згідно з календарем, школярів чекають осінні, зимові, весняні і літні канікули в такий період:

  • Осінні канікули — з 26 жовтня по 1 листопада.
  • Зимові канікули — з 25 грудня по 12 січня.
  • Весняні канікули — з 29 березня по 4 квітня.
  • Літні канікули — з 29 травня по 31 серпня.

При цьому, варто врахувати, що школи, в яких діти вчаться на «шестиденці», будуть йти на канікули за іншим графіком і останнім навчальним днем ​​для них будуть суботи.

Також в українських школярів будуть додаткові вихідні дні в травні 2021 року: 1, 2 і 9 числа. Додатковий вихідний буде у школярів і в березні — так як свято 8 березня випадає на середу.

Важливо відзначити, що календар канікул на 2020-2021 навчальний рік поки складено приблизно, так як через пандемію школи можуть змінити свій графік роботи — перевести дітей на дистанційне навчання або закритися на карантин. Тому точні дати канікул краще уточнити у адміністрації школи, адже саме вона приймає остаточне рішення.

Раніше ми розповідали все, що потрібно знати батькам першокласників про запис дитини в школу.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *