Секс під час вагітності. Можна? Треба!

– Секс на пізніх строках вагітності не спричиняє передчасні пологи й абсолютно безпечний для здоров’я майбутньої мами та дитини, – таку сенсаційну заяву зробили вчені з медичного центру Університету Огайо.
Нагадаємо, багато медиків вважають, що жінкам на пізніх строках вагітності краще утриматися від сексуальних стосунків. Адже секс може негативно вплинути на стан шийки матки вагітної жінки, що спровокує передчасні пологи. Однак нові дослідження експертів, здається, зламали цей стереотип.

Вагітних вивчали

В експерименті взяли участь 93 жінки, які регулярно звітували гінекологу про своє сексуальне життя, починаючи з 37-го тижня вагітності. Так, 47 із них повідомили, що продовжують займатися сексом зі своїми партнерами (понад 50,5% жінок не відмовлялися від сексу на пізніх строках вагітності). За словами експертів, кількість тих, хто не відмовлявся від сексу, – більше, ніж у будь-якому із попередніх аналогічних досліджень.

Секс: застосувати!

– Майбутні матері, які займалися сексом на останніх тижнях вагітності, народжували дітей у середньому пізніше, ніж жінки, у яких не було статевих стосунків, – говорить координатор дослідницького проекту доктор Джонатан Шаффір.

Також експерт зазначає, що у жінок, які не відмовлялися від сексу, середня тривалість вагітності становила 39,9 тижня, а у майбутніх матусь, які не жили статевим життям, – тільки 39.3 тижня.

– Також виміри розкриття шийки матки, які проводили учасницям експерименту, не визначили будь-якої залежності між станом шийки матки та сексуальною активністю майбутніх мам, – констатує лікар Шаффір. – Тому можна сміливо стверджувати, що сексуальна активність на пізніх стадіях вагітності не може спровокувати передчасних пологів.
Хочеш – вір, не боїшся – перевір!

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *