Питання-Відповідь: як швидше завагітніти?

Питання-Відповідь: як швидше завагітніти?  © depositphotos.com

Щоб омріяна вагітність настала якомога швидше, докладати зусиль треба і мамі, і татові, впевнені медики. І радять парам, які планують зачати дитину, дотримуватися деяких правил, а також розслабитися й одержувати задоволення.

Отже, медики рекомендують, 10 порад, які допомагають завагітніти :

 • Для зміцнення здоров’я майбутній мамі слід вживати вітаміни, які благотворно впливають на органи малого тазу й процес зачаття. Це вітамін Е і фолієва кислота.
 • Зверніть увагу. Як правило, в більшості випадків прийом вітамінів призначають за такою схемою: з 5-го по 14-й день циклу – фолієва кислота (по 1 мг тричі на день), з 15-го по 25-й день циклу – вітамін Е (200 мг раз на день). Але найкраще почати прийом вітамінів тільки після консультації у гінеколога, оскільки для кожної жінки – доза препаратів індивідуальна.

 • Дієта для чоловіка. Відомо, що чоловіча статева клітина відіграє найважливішу роль у процесі запліднення. Тому саме вона повинна бути енергійною й рухливою, щоб у потрібну мить досягти головної мети – яйцеклітини. Щоб зміцнити чоловічу силу та допомогти сперматозоїдам стати більш енергійними та рухливими, експерти рекомендують  чоловікам дотримуватися особливої дієти. Що найголовніше в раціоні? М’ясо, риба та горіхи. Табу: міцні спиртні напої, куріння, жирні страви, смажені, надлишок солодощів тощо, а також надмірні спортивні навантаження, які погіршують якість сперми.
 •  Майбутні батьки повинні часто бувати на свіжому повітрі, тому варто збільшити час прогулянок.
 • При визначенні найсприятливіших днів для зачаття (після овуляції, яка, як правило, відбувається в середині циклу) слід пам’ятати, що перший статевий акт (наприклад, за добу або після певного утримання) – найважливіший, оскільки у спермі міститься найбільша кількість рухливих сперматозоїдів. Під час наступних статевих актів кількість сперматозоїдів у сім’яній рідині зменшується вдвічі. Таким чином, при зачатті важлива якість сперми, а не кількість статевих актів, запевняють експерти. 
 • Одразу після сім’явивергання під час статевого акту пеніс треба витягти з піхви, щоб уся сперма залишилася всередині.
 • Після потрапляння сперми в піхву жінці не варто робити різких рухів, підводитись, кудись іти (наприклад, у душ). Рекомендується полежати 15-30 хвилин спокійно, розслабившись, як при медитації.
 • Для успішного потрапляння сперми на шийку матки майбутнім батькам рекомендують віддавати перевагу тільки класичній позі – лежачи на спині (без ускладнень «Камасутрою» й елементами акробатики). Для жінок із загином матки – поза «ззаду».
 • Перед статевим актом жінці слід підмитися легким содовим розчином. Це нейтралізує надто кисле середовище, яке може бути в піхві в результаті прихованих запалень і перешкоджати руху сперматозоїдів до потрібної мети.
 • Деякі експерти впевнені, якщо мета статевого акту – зачаття дитини, то жінку не слід доводити до оргазму. Оскільки під час оргазму шийка матки піднімається, ускладнюючи шлях для сперматозоїдів.
 • Щоб омріяна вагітність нарешті настала, майбутнім батькам важливо бути терплячими та не супроводжувати заняття коханням настирливою ідеєю про вагітність. А також вигнати стрес із життя.
  • Найбільш поширена причина, яка заважає благополучному заплідненню, це банальний стрес, — запевняють гінекологи. — Партнери просто зациклюються на своїй меті зачати дитину. У результаті в них нічого не виходить.

  Тому важливо постійно підтримувати пристрасть у стосунках, не панікувати, вміти чекати та насолоджуватися одне одним. Тоді все вдасться!

  Джерело: lady.tochka.net

  No votes yet.
  Please wait...

  Ответить

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *