Навчання за кордоном. Курс на Британію!

Найкраща спадщина, яку можуть залишити батьки своїй дитині – це дати хорошу освіту. Так кажуть у Великобританії. Країні, яка славиться якістю освіти в усьому світі.

Хочеш, щоб твоя дитина навчалася за кордоном? Але сумніваєшся, чи зможе вона витримати весь навчальний рік у чужій країні… Почни з малого. Відправ її на 2-3 тижні в одну із закордонних літніх шкіл, щоб мову підтягти, канікули урізноманітнити, а заодно й переконатися, чи хороша це ідея – навчання за кордоном.

Lady.tochka.net склала рейтинг найпрестижніших літніх шкіл Британії (після спілкування з директорами та викладачами британських шкіл на одному з профільних заходів, що відбувався в столиці).

1. Brooke House College (міжнародний коледж)
Місто: графство Лестершир (година їзди поїздом від Лондона)
Вік: 12 до 17 років
Період роботи: 03.07.2010- 15.08.2010
Проживання учнів: резиденція (на території коледжу)
Вартість у тиждень: від 565 ф.ст.

На території школи: класні кімнати, адміністративний відділ, бібліотека, їдальня, басейн, столи для гри в настільний теніс, сучасні наукові лабораторії, комп’ютерний центр, арт-студія.

Що пропонують. Стандартний канікулярний курс, англійська плюс, англійська плюс футбол, англійська плюс їзда верхи.

Спорт і розваги: заняття тенісом, футболом, плавання, баскетбол, велоспорт, пообідні та вечірні заходи, різні екскурсії.

2. Caterham School елітна приватна школа-пансіон)
Місто: графство Суррей (година їзди від Лондона)
Вік: 8 – 13 років
Період роботи: 06.07.09 – 10.08.09
Вартість у тиждень: від 850 ф.ст.

План занять
. У першій половині дня діти вивчають мову, а після обіду займаються спортом і беруть участь у різних розважальних заходах. Діти розвивають академічні, художні, спортивні здібності й особисті якості, необхідні для успішної кар’єри.

Спорт і розваги: футбол, бадмінтон, теніс, плавання, стрільба з лука, настільний теніс, крикет, а також – балет, танці, шахи, спів, інформатика, дискусії, театральне мистецтво, кіно, перша медична допомога, фотографія, їзда верхи.

3. Sidcot School (приватна школа)
Місто: Брістоль (близько 2-х годин їзди від Лондона)
Вік: 7-13 років
Період роботи: 10.07.2010- 07.08.2010
Вартість у тиждень: від 750 ф.ст.

Школа вважається сильною з таких предметів: математика й точні науки, бізнес і економіка, мистецтво.

На території: ігрові поля, кілька тенісних і сквош-кортів, 25-метровий критий басейн із підігрівом, сучасний спортивний комплекс і гімнастичний зал. Також стайні з кіньми для занять їздою верхи, арт-центр для занять мистецтвом, музикою, танцями.

Спорт і розваги: заняття плаванням, аеробікою, баскетболом, волейболом, регбі, крикетом, бадмінтоном, тенісом. Вечірні заходи – дискотеки, конкурси, міжнародні вечори, шоу талантів та екскурсії.

4. The Leys School (приватна школа-пансіон)
Місто: Кембридж (година їзди від Лондона)
Вік: 12 – 17 років
Період роботи: 01.07.09 – 11.08.09
Вартість у тиждень: 800 ф. ст.

Вважається однією із найбільш елітних шкіл знаменитого містечка науки – Кембриджу (у місті розташований один із найпрестижніших університетів світу).

На території The Leys School є сучасні навчальні будинки, майстерні та лабораторії, комфортабельна резиденція, критий плавальний басейн, спортивний зал, тенісні корти, футбольне поле, бейсбольні та волейбольні майданчики, комп’ютерний центр із вільним доступом в інтернет, шкільний театр і прекрасно обладнаний Центр мистецтва й дизайну.

Спорт і розваги: бадмінтон, теніс, футбол, бейсбол, волейбол, баскетбол, хокей, плавання, крикет, їзда верхи, шоу мод, міні-олімпійські ігри.

5. D’Оverbroeck’s College (міжнародний коледж)
Місто: Оксфорд
Вік: 14 – 18 років
Період роботи: 04.07.10 – 01.08.10
Вартість у тиждень: 830 ф. ст.

Міжнародний коледж d’Overbroeck’s розташований у самому центрі Оксфорда, одного із найвідоміших міст Великобританії.

Два навчальні центри коледжу розташовані на відстані пішохідної дистанції один від одного та від міського центру. Вони мають у своєму розпорядженні навчальні аудиторії, студії мистецтва, інтернет-кафе, кімнати відпочинку, прекрасно обладнаними науковими лабораторіями. Для занять спортом студенти використовують спортивні можливості Oxford Brookes University.

Спорт і розваги: теніс, плавання, аеробіка, баскетбол, футбол, катання на човні (punting), відвідування музеїв, сальса, анімація, дискотеки, вечірки тощо.

Рекомендації від Lady.tochka.net
Якщо твоя дитина захоплена якимось видом спорту або напрямом мистецтва, є сенс відправити її в профільну школу. Наприклад:

– Badminton School (школа-пансіон тільки для юних леді від 4 до 18 років), розташована в містечку Брістоль. У школі високо цінується креативне й образотворче мистецтво. Є такі відділення: мистецтво й дизайн, фотографія, мода, образотворче мистецтво, музика, танці, театральне мистецтво. Після занять ученицям пропонується великий вибір гуртків: фехтування, курси самооборони, дзюдо, аеробіка, балет, гольф, синхронне плавання, сквош, їзда верхи, йога та багато іншого.

– Shrewsbury School (спортивна академія танців, для дітей від 12 до 16 років), розташована в містечку Шревбурі, Південна Англія.

– Ardmore Football Academy (навчання + футбол, для дітей від 8 до 17 років) – ідеальне місце для юних футболістів, щоб провести канікули, підтягти англійську мову та насолодитися улюбленим видом спорту.

Як ти вважаєш, навчання за кордоном – можливість отримати хорошу освіту чи лише понти?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *