«Якщо за парти можна буде повернутися — ми це зробимо»: Людмила Мандзій про школи і карантин

«Якщо за парти можна буде повернутися — ми це зробимо»: Людмила Мандзій про школи і карантин © depositphotos.com

Чи скасують підсумкову державну атестацію? Як будуть здавати ЗНО 2020 під час карантину через коронавірус? Коли школярі закінчать навчальний рік в Україні?

Тимчасово виконуюча обов’язки Міністра освіти і науки України Людмила Мандзій відповіла на популярні питання про карантин, коронавірус і долю школярів.

  • Коли українські школярі закінчать навчальний рік 2020?

Карантин через коронавірус в Україні вніс свої корективи в навчання. Поки складно сказати, як довго триватиме карантин (поки в країні оголосили карантин до 24 квітня), але в МОН готові повернутися за парти по першій же можливості.

Якщо за парти можна буде повернутися в квітні, травні або червні — ми зробимо це. Важливо уточнити, що законодавство України дозволяє вчитися до липня місяця, а це значить, що навчальний рік може тривати до 1 липня

  • Чи скасують підсумкову державну атестацію (ПДА)?

Тимчасово виконуюча обов’язки Міністра освіти і науки України розповіла, що підсумкову державну атестацію для 4 і 9 класів можуть скасувати, в разі продовження карантину.

  • Як будуть здавати ЗНО 2020 під час карантину через коронавірус?

Людмила Мандзій зазначила, що МОН готові провести ЗНО і в червні, і в липні, і навіть в серпні. В крайньому випадку, результати ЗНО будуть надані максимум в середині вересня.

  • Як випускники вступатимуть до ВНЗ у 2020 році?

У МОН стверджують, що окремі ВНЗ будуть самі виставляти крайні терміни, спираючись на рекомендації Міністерства освіти і науки.

Нещодавно ми розповіли, як не зійти з розуму з дітьми на карантині.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *