Як розважити дітей вдома: цікаві ігри, які не дадуть занудьгувати

© depositphotos

Осінь вже щосили розгулялася на вулиці, тому діти більше часу стали проводити вдома. А, якщо враховувати Коронавірусние ситуацію в країні, то багато і зовсім залишилися вдома через карантин у школі і дитсадках. У матеріалі tochka.net подивися добірку цікавих ігор, в які можна грати зі своєю дитиною.

У пошуках скарбів

Заздалегідь підготуй приз-скарб, який буде нагородою в кінці гри. Це може бути монетка, кулон, солодощі, красива статуетка. З стрічок, іграшок або картинок зроби сліди, за якими дитина буде шукати скарб. Або можеш залишити по кімнаті записки, кожна з яких веде до наступної записці і разом з реьенком розгадував свої ж завдання! Таке заняття вчить дітей слідувати інструкціям і досягати мети.

© depositphotos

Вигадай сам

Розвивай у свого чада когнітивні навички. Прочитай частина історії і попроси дитину подумати, що могло статися з героями історії далі. Обговоріть разом з ним варіанти, а потім дочитай розповідь до кінця. Або придумайте разом свою історію і запишіть її. А ввечері влаштуйте сімейний вечір читання своїх історій.

Крокодил

Гра і з нашого дитинства, проте не устратівшая актуальності і сьогодні. Чим молодша учасники, тим простіше слова варто загадувати. Тут задіюється логіка, розвиваються артистичні здібності, міміка. Скажи одній дитині тварина або річ, яку ти загадала, а він повинен показати її за допомогою жестів.

© depositphotos

Курінь

Напевно, все будували в дитинстві будиночки. Ти можеш побудувати з дитиною будинок з табуреток, ковдр, подушок і коробок. У хід піде все, що попадеться під руку і витримає «землетрусу», «повені» і Годзіллу! У такій хатинці можна почитати книгу, придумати якісь історії, перекусити або просто поспати.

Твістер

Ця захоплююча гра втягне не тільки дітей, а й дорослих! Правила прості: кожен учасник повинен стати рукою або ногою на відповідний колір, який назве ведучий. Грати можна до першого падіння.

© depositphotos

Читай також корисний матеріал про те, як дізнатися, що дитина бреше.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *