Як привчати дитину правильно харчуватися: корисні поради

Чого не варто говорити під час прийому їжі дітей © depositphotos

Як же складно змусити своє чадо їсти суп, а не цукерки на сніданок. Але не завжди жорсткі правілаі політика тиранії допомагає в цьому. Так, дитячий нутриціолог Шарлотта Стірлінг-Рід розповіла виданню DailyMail про основні неправильних фразах батьків під час прийому їжі дітей. Повір, тобі це теж стане в нагоді.

Не грай з їжею

Часто чула таку фразу в дитинстві? А насправді, гра з їжею для дитини є частиною процесу пізнання. Дитина так вивчає зовнішній вигляд продуктів, смак, запах. Дітям важливо грати, а їх батькам потрібно перестати турбуватися про безлад.

З’їж свою зелень

Як правило, чим більше мама / тато / бабусі / дідусі наполягають на тому, щоб дитина щось з’їв, тим менше ймовірність того, що він дійсно захоче це з’їсти.

Іноді достатньо лише сидіти і приймати їжу самому, щоб змусити дитину спробувати щось нове. Таким чином батьки подають дитині приклад і привертають його. Не потрібно влаштовувати битви за їжу на кухні. І нерви попсувала, і дитина залишиться голодним.

Чого не варто говорити під час прийому їжі дітей © depositphotos

Щоб тарілка була порожня

І ця фраза не раз звучала від вихователів у дитсадку і від мами вдома. Але, виявляється, це неправильний підхід до прийому їжі дитини. Маленькі діти переважно знають, коли вони голодні або ситі, тому варто намагатися практикувати «інтуїтивне харчування». В такому випадку батькам потрібно стежити за ознаками ситості або голоду малюків і реагувати на це.

Летить літак або ракета …

Процес харчування не варто перетворювати в гру або використовувати інші методи, щоб змусити дитину їсти. Це не допомагає дізнатися про важливість їжі і може перетворитися в проблему.

Дітям не потрібно їсти їжу дорослих

Родині потрібно харчуватися однаково. Маалиш досліджує свою першу їжу, а потім може приступати до адаптованої дорослою. Це допоможе дізнаватися, які продукти їсть вся сім’я.

Якщо ти вдома вчиш свою дитину читати, то наші поради тобі знадобляться.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *