Як підібрати підгузники малюку: досвід молодої мами

Як підібрати підгузник малюку © depositphotos

Коли малюк з’являється на світ у молодих батьків додається маса турбот: вони намагаються зробити все можливе, щоб знайомство з новим світом пройшло якомога простіше і швидше. Батьки намагаються зробити перший рік своєї дитини максимально безпечним і комфортним. Одними з речей, які забезпечують комфорт малюкам з перших днів, є підгузники. У 2019 році торгова марка Pampers випустила оновлені підгузники Pampers Premium Care. Підгузки нової лінійки не тільки дуже швидко вбирають і розподіляють виділення, але і захищають шкіру малюків від подразнень, а також є дуже м’якими. Як таке можливо? Зараз розповімо про все по порядку.

  • Верхній шар в підгузниках Pampers Premium Care був істотно вдосконалений. Тепер він ще швидше вбирає виділення, а захисний бальзам, який міститься в ньому заспокоює шкіру і запобігає роздратування.
  • У новій лінійці підгузників Pampers є дихаючий шар, в якому містяться мікропори, пропускають пори і вологу назовні.
  • Найкориснішим впровадження для молодих мам є індикатор вологи, адже це дуже зручно, глянувши на спеціальну смужку, розуміти чи варто міняти підгузник дитині або ще рано.

Pampers Premium Care © прес-служба

  • Підгузки Pampers Premium Care можуть порадувати надзвичайною м’якістю. Над цим спеціально працювали експерти інноваційного центру компанії і тепер можна протестувати результат. Дійсно, дотики нового підгузника до тіла малюка можна порівняти з дотиком пір’їнки.
  • У маленьких розмірах підгузників Pampers Premium Care є ще приємний сюрприз — виріз для пупка. Це зроблено для зменшення контактів з пуповиною і для того, щоб на могла спокійно зажити.

Упаковку підгузників Pampers Premium Care ми передали Олені — мамі чарівної Емілії, і вони погодилися потестувати новий продукт.

Олена
мама чарівної Емілії

Ми довго шукали підгузники, які підійшли б нашій принцесі. Не завжди досвід був успішним, бували попрілості і висипання. Але ми намагалися підібрати саме те, що не дратувало б шкіру нашої доньки. Перебравши кілька варіантів, ми зупинилися на Pampers Premium Care.

За словами молодої мами, підгузники Pampers Premium Care дуже комфортні і зручні у використанні. Дуже виручає індикатор-смужка, яка допомагає визначити, чи варто міняти підгузник, а також еластичні боковинки, які ідеально прилягають до тіла, не здавлюють і не сковують рухи маляти.

Як підібрати підгузник малюку © tochka.net

Олена
мама чарівної Емілії

Нові підгузники Pampers Premium Care відрізняються за відчуттями, вони набагато м’якше, ще ніжніше, забезпечують сухість на всю ніч. Тепер мені не доводиться прокидатися серед ночі, щоб міняти дитині підгузник. Наш сон став ще солодший, ніж раніше. Я дуже задоволена, що моїй бусинці підійшли ці підгузники, що малятко відчуває себе в них комфортно, і нам не доводиться купувати різні аптечні препарати для лікування попрілостей і дерматитів.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про секрети комфортних підгузників. Подробиці за посиланням.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *