Як дізнатися стать дитини у перші тижні вагітності?

Американські медики розробили нову методику, що дає змогу вагітній жінці дізнатися стать майбутньої дитини на ранній стадії вагітності. Це спеціальний тест!

В основі нової послуги для вагітних – аналіз крові. Майбутня мама, яка бажає дізнатися стать малюка, може здати аналіз уже через 7 тижнів після зачаття, а не чекати 20-го тижня та УЗД, як це було раніше. Точність результату нового тесту для вагітних до 99%, стверджують експерти.

© ThinkstockЯк діє новий тест для вагітних

Під час тестування відбувається перевірка наявності чоловічої Y-хромосоми в ДНК плода, яку можна виявити з аналізу крові матері. Нагадаємо, чоловічі клітини містять пару хромосом XY, а жіночі – XX. Таким чином, якщо в крові матері присутня Y-хромосома, це доказ того, що народиться хлопчик.

Дізнаватись чи не дізнаватись стать дитини?

Новий тест застосовують у клініках США, Ізраїлю та європейських країнах. Деякі вагітні жінки в захваті від нової розробки: щоб дізнатися, хто народиться – хлопчик чи дівчинка, не треба довго чекати. А от у медиків є застереження.

– Визначення статі майбутньої дитини на ранній стадії може спонукати деяких жінок зробити аборт у випадку, якщо результати тесту не відповідатимуть їхнім очікуванням, – побоюються експерти.

За словами експертів, особливо варіант із абортами актуальний для африканських і азіатських країн (Індії, Китаю та Південної Кореї). Тут часто роблять аборт у випадках, якщо стать майбутньої дитини – жіноча, а не чоловіча, оскільки в такому випадку батьків очікує повага суспільства та різні привілеї

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *