Девід Кемерон: «Я дуже пишаюсь, що знову став батьком!»

Збільшення великої сім’ї прем’єр-міністра

Як повідомляє BBC, 24 серпня Саманта Кемерон подарувала своєму чоловікові доньку, яка стала четвертою дитиною в їхній сім’ї. Ця щаслива подія відбулася, коли Кемерони в повному складі відпочивали в Корнуеллі.

Сам прем’єр-міністр заявив, що для нього це була дуже зворушлива подія, і зараз вони всією сім’єю думають над іменем для нового «жителя».

Народження цієї дитини очікувалося тільки у вересні. Нагадаємо, що в сім’ї прем’єр-міністра виховують двоє дітей, а третій, найменший, син Іван, помер минулого року.

Місіс Кемерон народила в місті Тріро в Королівській лікарні Корнуелла.

Що розповів журналістам щасливий батько

Розмовляючи з журналістами біля стін лікарні, щасливий татусь розповів, що все сталося дуже швидко. Пара вирішила піти в лікарню, коли в Саманти почалися перейми.

– Це вражало! Ми ще вчора всі разом відпочивали на канікулах, а сьогодні в нас уже є дитина. Усе почалося та закінчилося дуже швидко, – сказав Девід Кемерон.

Описуючи свою маленьку донечку, Кемерон похвалився, що вона «надзвичайно вродлива». Він подякував персоналу лікарні та пожартував, що його роллю протягом чотирьох годин пологів було «готувати тости й чай».

Кемерон також розповів, що його дружина зараз повинна вибрати ім’я для дитини. Можливо, вона зробить це з допомогою книжки з іменами, й ім’я матиме стосунок до того місця, де крихітка з’явилась на світ.

 – Дуже добре, що дитина народилася в Корнуеллі. Можливо, в імені буде щось пов’язане зі словом «корніш», – сказав він.

Робіть ставки!

Букмекер Вільям Гілл приймає ставки, яке ім’я вибере подружжя Корнуеллів. Марні, Енід, Аннабель й Елізабет – на ці імена британці ставлять найчастіше.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *