Багатьма рецептами передбачено просіювання борошна, проте деякі господині опускають цей пункт, вважаючи його необов'язковим. Але чи не позначається це на якості випічки? На це запитання відповіли експерти, інформує Ukr.Media.
За словами фахівців, раніше борошно добували власною працею, тому його завжди просівали, щоб видалити чужорідні предмети, наприклад, каміння або комах. Нині ж у магазинах представлено якісне борошно вищого ґатунку, яке точно не містить сторонніх домішок, але його все ж таки варто просівати з тієї причини, що навіть на найсуворішому виробництві завжди може статися непередбачувана ситуація — поломка техніки або людський фактор. Іноді в борошні знаходять шматочки поліетилену або частинки пластику.
Чистота — це не єдиний привід просівати борошно. Цей процес робить продукт більш пухким і розсипчастим, що гарантує пишність випічки та відсутність грудочок.
Просіювання борошна відіграє важливу роль і в розмірі порцій: 100 г просіяного продукту і 100 г залежаного — це абсолютно різні речі. У деяких рецептах точність відіграє вирішальне значення, тому не дивуйтеся, якщо, наприклад, пиріг не пропечеться, хоча ви зробили все суворо за інструкцією і ретельно зважили кожен інгредієнт, але просто не просіяли борошно.
Джерело: ukr.media