Ви знали, що персонажі “Вінні-Пуха” відображають психічні розлади?

Мій батько читав мені «Розповіді Крістофера Робіна», коли я був дитиною. У нашій сім'ї було перше видання книги, яке передавалося від покоління до покоління. Це одне з моїх найяскравіших спогадів дитинства, але тоді я не розумів, який сенс закладений в кожному персонажі цих історій, передає Ukr.Media.

Вінні-Пух

Логічно припустити, що Вінні-Пух бореться з «СДУГ» (Синдром дефіциту уваги і гіперактивності). Його розрізнені думки, неорганізований спосіб життя, хаотичності і постійної забудькуватості ніби кричать про «СДУГ».

Ослик Іа

Незалежно від того, як часто я читав ці історії своїм дітям, або скільки раз ми дивилися мультики про Вінні-Пуха, я з легкістю можу підрахувати кількість разів, коли Іа був радісним. Він завжди знаходився в сумному і пригніченому настрою. Це найсумніший персонаж з усіх дитячих книг. Очевидно, що ослик страждає від тяжкої форми депресії.

Крихітка Ру

У сина Кэнги, крихітки Ру, здається, присутні симптоми аутизму. Створюється враження, що всередині Ру ховаються дві протилежні один одному особистості. Іноді він не звертає увагу на події, що відбуваються навколо речей, і в результаті потрапляє в досить небезпечні ситуації. В інших випадках він також ігнорує все, що відбувається, але воліє залишатися в сумці своєї мами. Мені здається, це говорить про явні ознаки аутизму.

П'ятачок

Ситуація з п'ятачком досить яскраво виражена. Це безпричинна тривога і страх, з іншого — тривожний розлад. Він постійно турбується про те, що може щось статися. Раптові сюрпризи, такі як рух або шум, змушують цього персонажа бігти і ховатися від світу. П'ятачок любить, щоб все навколо було спокійно і буденно.

Кенга

Уважний спостерігач міг би сказати, що Кенга страждає від соціального тривожного розладу. Кенга турбується за свого сина, і про те, як вона буде виховувати його поодинці в цьому лісі. Крім того, за поведінкою Кенги помітно, що крихітка Ру зовсім не здорова дитина. Як ви ще поясните той факт, що вона весь час доглядає за Ру, і при будь-якому зручному випадку намагається посадити його в свою сумку.

Кролик

Якщо у мультиплікаційних персонажів коли-небудь спостерігалося «ОКР» (обсесивно-компульсивний розлад), то Кролик може бути самим ідеальним прикладом. З боку видно, що у нього є все для комфортного життя, але будь-яке вторгнення або порушення в його організований простір змушує кролика відчувати неймовірний стрес. Він починає сильно турбується, коли в його ідеально злагодженому світі відбувається щось не за планом. Цим і пояснюється обсесивно-компульсивний розлад.

Тигра

Тигра — це ідеальний приклад гіперактивної дитини. Персонаж не може всидіти на місці, і він просто обожнює виконувати занадто імпульсивні дії. Тигрі завжди здається, що всі навколо хочуть займатися разом з ним тим, що йому до душі.

Крістофер Робен

Так як він єдиний чоловік, який проживає в таємничому лісі, а всі інші жителі є тваринами, логічно припустити, що цей світ — плід його уяви, а це очевидні ознаки шизофренії. Це не означає, що він бачить і чує речі, які насправді, просто його розум відокремився від реальності, а свідомість перемістилася у вигаданий світ, де і проживають всі перераховані вище персонажі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *