Лікарі пояснили, з яких причин людина може втратити свідомість

Чому люди непритомніють.

Фактично непритомність може виникнути при порушенні мозкового кровообігу. А ось приводів для цього існує кілька, інформує Ukr.Media.

Людина хворіє на остеохондроз

Коли людина страждає остеохондрозом — можуть защемитися судини і нерви, які живлять головний мозок. У тому числі може бути здавлена хребетна артерія. В результаті цього порушення якісь ділянки головного мозку отримують надмірне живлення. Інші ж ділянки не отримують його взагалі. А звідси і запаморочення, і головні болі. Може раптово з'явитися біль в шийному відділі хребта.

Пацієнт, який переніс таку непритомність, швидко відновлюється.

Але в будь-якому випадку необхідно звернутися до невролога, і зробити МРТ шийного відділу хребта.

Гіпотонія

Втрата свідомості можлива, якщо пацієнт з низьким тиском дотримується досить жорсткої дієти, відчуває стрес. Фактор ризику — кровотеча.

Необхідно невідкладно звернутися до кардіолога, здати загальний і біохімічний аналізи крові, загальний аналіз сечі, зробити ЕКГ.

Порушення серцевої діяльності і тромбоемболія

Перед втратою свідомості, пов'язаною з кардіологічною проблемою, людина може відчути прискорене або уповільнене серцебиття.

Необхідно терміново звернутися до лікаря-кардіолога, провести електрокардіограму, УЗД серця, коронароангіографію.

Анемія

Низький рівень гемоглобіну в крові при анемії може привести до непритомності. Єдино правильний варіант в цьому випадку — первинно обстежитися у терапевта. Лікування призначають за результатами обстежень: що покаже аналіз крові, встановити причини зниження гемоглобіну за допомогою ультразвукового обстеження органів черевної порожнини, малого таза, нирок і щитоподібної залози.

Патологія шлунково-кишкового тракту виключається, оскільки це прерогатива гастро- і колоноскопії.

Високі дози ліків, призначених для зниження тиску

Непритомність може бути в разі перевищення доз прийнятих від діабету ліків. В цьому випадку вони легко усуваються. Але допоможе їх усунути відвідування лікаря-кардіолога. Лікар зазвичай знижує дозування або зовсім скасовує препарат. А також може призначити приймання адсорбентів, які знижують всмоктуваність препарату.

Зниження рівня глюкози в крові

Гіпоглікемічна непритомність може трапитися в результаті приймання великих доз цукрознижувальних препаратів при діабеті, або ж при тривалому голодуванні або дотриманні дієт.

Ваше завдання — невідкладно звернутися до ендокринолога, який скоректує дозування ліків, і направить на дослідження крові на цукор.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *