Ефективні способи, які допоможуть подолати хронічне переїдання

Постійне переїдання можна подолати.

Намагаєтеся скинути вагу або скоротити кількість споживаних калорій? У такому разі дуже важливо за можливості бути ситим і уникати почуття голоду, щоб виключити можливість порушення дієти зривами і переїданням, інформує Ukr.Media.

Вам може здатися, що зменшити порції складно, коли ви отримуєте менше калорій і їсте більш здорову їжу. Проте, вживаючи правильні продукти і дотримуючись деяких науково доведених порад, придушити почуття голоду досить легко.

Пийте каву

Хочете — вірте, хочете — ні, але кава має багато корисних властивостей для здоров'я людини. Дослідження також показують, що кава сприяє виробленню пептиду YY (PYY). Це гормон, що продукується кишківником під час харчування і підтримує відчуття ситості.

Кава не лише вигідно відрізняється від інших перекусів набагато більш низькою калорійністю, але і може дати вам заряд енергії, допомогти позбутися від почуття голоду між прийманнями їжі.

Збільште споживання білка

Вживання у їжу багатих на білок продуктів може допомогти вам скинути вагу і водночас довше почуватися ситими.

З іншого боку, коли ми намагаємося позбутися від жиру за рахунок скорочення споживаних калорій, білкова їжа також дозволяє запобігти втраті м'язової маси.

Їжте імбир

Відомо, що імбир має безліч корисних властивостей і, перш за все, регулює баланс цукру у крові, усуває нудоту, полегшує м'язовий біль і знімає запалення.

Нещодавні дослідження також показали, що вживання імбиру зменшує відчуття голоду.

Щоб відчути на собі цей ефект, додайте трохи імбиру у гарячу воду і пийте отриманий напій як чай. Також можна використовувати імбир у рецептах здорового харчування.

Висипайтеся

Гарний сон є життєво важливим з багатьох причин. Але чи знаєте ви, що сон безпосередньо пов'язаний з почуттям голоду і збільшенням або зменшенням ваги?

Якісний сон насправді теж може допомогти знизити апетит. Разом з тим недосипання здатне посилити апетит на 34 %. Тому намагайтеся виділяти на сон не менше семи-восьми годин на добу і завжди добре, якісно висипайтеся, усунувши фактори, які відволікають.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *