Топ-10 причин, через які жінки постійно відчувають бажання щось з’їсти

Жінкам постійно хочеться їсти з кількох причин.

Кожна друга жінка у світі хоч одноразово мала проблеми з надмірною вагою. Ця делікатна тема стала причиною прибутку багатомільйонних корпорацій, які пропонують різні препарати та креми, що "гарантують 100% результат". Але дуже мало жінок розуміють, що усі ці засоби не є ефективними, якщо не усунути основні причини появи зайвої ваги, інформує Ukr.Media.

Хвороби

Непомітна зміна внаслідок хвороби у той або інший бік таких гормонів, як естрогени, прогестерон, пролактин, тестостерон може сильно вплинути на апетит жінки. Навіть фізіологічні зміни, такі, як менопауза, також можуть викликати підвищення апетиту. Необхідно регулярно проходити комплексне обстеження для запобігання проблем зі здоров'ям і утворення зайвої ваги.

Недосипання

Вже науково доведено, що недосипання безпосередньо пов'язане з переїданням. Це відбувається через збій у роботі нейромедіаторів, які відповідають за надходження сигналу про голод у мозок. Вчені також відзначають, що через систематичне недосипання хочеться смачного і солодкого, що і є причиною набору зайвої ваги.

Дефіцит жирів

За відчуття насичення відповідають насичені жири, які містяться у горіхах, оливках і авокадо. Вони наповнюють організм енергією, вітамінами і перешкоджають швидкій появі почуття голоду.

Дефіцит клітковини

Вживання достатньої кількості клітковини допомагає тримати апетит під контролем. Вона знижує апетит за рахунок тривалого процесу перетравлювання їжі і вироблення гормону, що відповідає за відчуття голоду. Клітковина з розчинними волокнами міститься, наприклад, у насінні льону, вівсянці і апельсинах.

Зневоднення

Якщо в організмі недостатньо води, то відчуття голоду повертається набагато швидше. Стакан води перед їжею допоможе знизити апетит. Крім того, відчуття спраги можна прийняти за голод. Щоб це з'ясувати, випийте 2 склянки води. Якщо почуття голоду все ж таки нікуди не пішло, то поїжте. Але при цьому ви з'їсте у два рази менше їжі.

Сильні фізичні навантаження

Іноді сильні фізичні навантаження перешкоджають появі стрункої фігури. Річ у тім, що на кожні 10 ккал, витрачені на тренуванні, ми з'їдаємо додатково від трьох до одинадцяти зайвих калорій, які йдуть на відновлення м'язів після тренувань. Тому, не перевантажуйте себе фізичними вправами — тренуйтеся помірно, але регулярно.

Алкоголь

Алкоголь взагалі є досить калорійним, тому, любителі випити і смачно поїсти часто страждають через зайву вагу. Також алкоголь збуджує специфічні нервові клітини, внаслідок чого апетит зростає, а кількість з'їденого збільшується на 25 %.

Стрес

Вже давно люди, схильні до впливу стресу, розділилися на два табори. Одним шматок не лізе у горло, а інші їдять без зупинки. Других значно більше. Це психологічний принцип заміщення. Якщо після пережитого ви захотіли поїсти, то краще цього не робити, а скористатися практиками медитації та релаксації. Тому що стрес — це ворог чудової фігури.

Ліки

Деякі ліки можуть викликати почуття голоду (не маються на увазі спеціальні препарати для підвищення апетиту) — це ледве помітний побічний ефект. Перед вживанням кожного препарату необхідно вивчити побічні дії, щоб бути готовими до усього, або відмовитися від приймання, якщо це можливо.

Вживання їжі під час перегляду телевізора або використання телефона

Не даремно поруч з кожним кінотеатром розташовуються численні фудкорти, які на цьому заробляють. Тому що за один сеанс перегляду фільму захоплена людина може з'їсти кілька великих відер попкорну і випити близько 2 літрів напоїв. Усе відбувається тому, що увага у цей час перемикається на захоплюючий сюжет, і регулятор з'їденого автоматично вимикається.

Те ж саме стосується і мобільного телефона — він привертає увагу на себе, і ми не помічаємо, як з'їдаємо вже четвертий бутерброд.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *