Лікування від коронавірусу © depositphotos.com
Як рятують від COVID-19 в Україні прямо з палати програмі “Вікна-новини” на СТБ розповів киянин Віктор Фантаєв. Хлопець погодився на експериментальне лікування препаратами від малярії і каже, що йому вже набагато краще. Скільки потрібно заплатити за терапію і в яких умовах доводиться лікуватися розпитала кореспондент Анастасія Ечкалова.
Через п’ять днів лікування в київській лікарні Віктору стало значно краще. Чоловік зізнається, що погодився на експериментальний метод лікування, адже вакцини від коронавірусу немає, а одужати хочеться якомога швидше. Його хвороба почалася з легких симптомів, і лише на п’ятий день сильного кашлю і високої температури підтвердили коронавірус.
Як тільки я приїхав, мені зробили експрес-тест, який був негативний. Тому провели мазок на ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція). Через день прийшов доктор і повідомив, що у мене таки підтвердився діагноз, ділиться Віктор.
Зараз його лікують експериментальним методом. Ніхто до цього нікого не примушує. Якщо ти хочеш і готовий лікуватися таким способом, то підписуєш відповідні папери про угоду.
Багато хто почав говорити, що мене змусили. Ні. Я сам захотів і дав згоду. Для чого потрібно підписувати папери? Препарат, яким мене лікують, має ряд побічних реакцій, аж до втрати периферичного зору. Він використовується для лікування від малярії. Але в моєму випадку він працює. Самопочуття за два дні покращало значно, зізнається пацієнт.
Зараз Віктор веде свій блог, так званий щоденник, в якому розповідає про сучасну українську медицину і умови життя в лікарнях. Більш того, чоловік робить величезний акцент на поширені міфи і розвіює їх:
Доктора дійсно чудові! Всі звинувачення, мовляв, вимагають гроші або загрожують вигнати, – це неправда. За весь час на ліки я витратив не більше тисячі гривень. Аналізи, рентген – безкоштовно. Мій стан контролюється постійно.
Також пацієнт зізнався, що боявся не стільки захворіти, скільки самого лікування в Україні. Однак тепер він змінив свою думку.
Я не очікував, що буде такий добрий стосунок з боку медперсоналу. Низький уклін їм. Вони трудяться на знос. Люди працюють за мізерну зарплату, але при цьому чесно і самовіддано, резюмував киянин.
Дивіться ще більше корисних сюжетів з понеділка по п’ятницю в програмі “Вікна-новини” на СТБ о 14:30, 17:30 та 22:00.
Раніше ми розповідали, що робити, якщо на карантині зупинила поліція.
Джерело: lady.tochka.net