Київська медицина: 9 постраждалих від ракетної атаки рф залишаються в лікарнях
Станом на зараз, 9 із 15 українців, які постраждали внаслідок обстрілу Києва російськими військами 19 липня, продовжують лікування у стаціонарних відділеннях міських медичних закладів. На жаль, троє пацієнтів перебувають у критичному стані, а одна людина від отриманих травм померла.

Цю інформацію оприлюднив міський голова Віталій Кличко, повідомляє агенція УНН.
Наслідки ворожої атаки
За словами мера, стан трьох поранених оцінюється як важкий. На жаль, одна особа отримала смертельні травми.
Нагадуємо про події
Раніше видання УНН інформувало, що в результаті нічного нападу російських сил на столицю 19 липня загинула одна людина.
Згодом кількість постраждалих у Києві внаслідок обстрілу зросла до 15 осіб. Аварійно-рятувальні служби успішно локалізували загоряння, що виникли у Шевченківському, Солом’янському та Деснянському районах міста.
Порада від Світ Захоплень:
Ця новина надає важливу інформацію про стан постраждалих від російської агресії та ефективність роботи української медицини у критичних умовах. Для мешканців Києва та їхніх близьких це свідчення про те, що міські лікарні надають необхідну допомогу. Важливо пам’ятати про стійкість наших медиків та підтримувати тих, хто постраждав.
