Коли планувати свій перший візит до гінеколога

Коли планувати свій перший візит до гінеколога
Коли планувати свій перший візит до гінеколога

Почуйте себе впевнено, записуючись на перший візит до гінеколога у «ВЕРБА МЕДІКАЛ»

Співробітники у «ВЕРБА МЕДІКАЛ» вірять у важливість лікування жінок на всіх етапах життя, і встановлення стосунків із гінекологом може призвести до більш здорового життя. Гінекологія Суми «ВЕРБА МЕДІКАЛ» пропонує комплекс послуг для ефективного відновлення жіночого здоров’я. Якщо це ваш перший візит, то ми, в цій статі розповімо чого очікувати та як себе поводити, щоб ваш візит був якомога комфортним.

Чого очікувати під час першого візиту

Перший візит до гінеколога, ймовірно, сильно відрізнятиметься від ваших майбутніх візитів. Якщо ви хочете, з вами може бути хтось у кімнаті, але вас попросять роздягнутися та одягнути сукню. Вам перевірять вагу та артеріальний тиск.

Більшість першого візиту — це розмова з вами про вашу історію хвороби, загальний поточний стан здоров’я та вашу сексуальну активність. Ваші обстеження можуть включати огляд грудей та зовнішній огляд області геніталій. Ваш лікар може провести гінекологічний огляд, але деякі лікарі чекають на наступний візит, щоб провести перший гінекологічний огляд.

У вас також буде можливість обговорити зі своїм лікарем побоювання щодо таких речей, як протизаплідні кошти, місячні та судоми, прищі, проблеми з вагою, захворювання, що передаються статевим шляхом, і навіть психічне здоров’я.

Будьте чесними

Запитувати про своє здоров’я абсолютно нормально, і вам не повинно бути соромно задавати їх. Також важливо чесно розповісти про свою історію хвороби, сексуальну активність та вживання наркотиків або алкоголю. Якщо ви ведете статеве життя, вам необхідно повідомити про це лікаря.

Ваш лікар не повинен вас судити. Вони тут, щоб надати найкращу медичну допомогу. Для цього їм потрібно побачити всю картину. Захворювання та інфекції, що передаються статевим шляхом, поширені серед молодих жінок, тому важливо відкрито спілкуватися з лікарем та регулярно проходити обстеження.

Як часто я маю відвідувати гінеколога?

Після першої зустрічі, вас попросять записатися на наступну зустріч. Якщо ви не відчуваєте нічого ненормального, вам слід відвідувати гінеколога лише один раз на рік.

Планування першого візиту до гінеколога

В ідеалі перший візит до гінеколога повинен відбутися, коли ви почуваєте себе добре, але ви не повинні відкладати звернення до акушера-гінеколога, якщо щось не так.

Протягом перших двох років менструації ваші менструації швидше за все будуть нерегулярними. Однак, якщо ви станете сексуально активними та у вас затримається менструація, вам слід звернутися до клініки.

Місячні не повинні бути болючими. Якщо ви відчуваєте хворобливі або нерегулярні менструації після двох років менструації, повідомте про це свого акушера-гінеколога. Наявність незвичайних рідин або дуже рясні місячні також можуть вказувати на основну проблему, і вам слід звернутися до лікаря для проведення аналізів.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *