5 ягід із морозилки: для міцного імунітету та яскравого сексу!

У заморожених ягодах зберігається до 90% корисних елементів, що містять свіжі ягоди. А це більше, ніж у варенні, сушених фруктах та будь-якому іншому виді заготовки вітамінних дарунків літа.

Заморожені ягоди зберігають (за умови правильної заморозки) максимум біологічно активних речовин: мінерали, антиоксиданти, пектини, корисні кислоти, вітаміни, зокрема тут досяг великих успіхів вітамін С. За допомогою заморожених ягід можна не лише зміцнити імунітет, перемогти застуду, ангіну, вірусні захворювання, цистит та інші недуги, а й зробити сексуальне життя яскравішим, підвищивши лібідо.

Найкорисніші та найсексуальніші ягоди з морозилки


1. Заморожена полуниця

Чим корисна? У замороженій полуниці вітаміну С приблизно стільки ж, скільки у свіжому лимоні. Також полуниця з морозилки містить марганець, цинк, калій, кальцій, мідь, кобальт, молібден, фосфор, фтор і йод.

Що лікує? Ягоди полуниці, навіть заморожені, є хорошим захистом для організму – зміцнюють судини, очищають організм від шлаків, підвищують імунітет загалом.

Також полуниця є однією із найсексуальніших ягід. Завдяки високому вмісту цинку, полуниця стимулює сексуальне бажання у чоловіків і жінок.

© Thinkstock

2. Заморожена обліпиха


Чим корисна?
У світі ягід обліпиха є ягодою-олігархом. Найбільше багатство – широка палітра вітамінів. Отже, в обліписі містяться вітаміни С, А, В1, B2, В4, B6, В8, К, Р, PP, Е, F. А також органічні кислоти – яблучна, винна, щавлева, бурштинова.

Що лікує? Ягоди обліпихи підвищують опірність організму інфекціям, мають бактерицидну дію, знищують хвороботворні бактерії, виводять шлаки з організму, оздоровлюють шкіру, прискорюють ріст волосся, допомагають при циститах, відновлюють сили після хвороби, допомагають при болях у горлі – застуда, ангіна, хронічний тонзиліт, а також є дієвим жарознижуючим засобом.

Зверни увагу
: найкраще використання замороженої обліпихи – розморозити ягоди та заварити, як чай. Цукор або мед можна додати до смаку. Напій пити теплим, як чай із малиною.

3. Заморожена суниця

Чим корисна? Ягоди суниці містять залізо, марганець, мідь, цинк, калій, пектини, кислоти, а також вітамін С и фолієву кислоту.
Що лікує? Завдяки мінеральному комплексу ягоди суниці добре допомагають при анемії й ослабленому імунітеті, а також при циститі.
Крім того, завдяки вмісту фолієвої кислоти, суниця незамінна для жінок, які планують вагітність.

4. Заморожена малина

Чим корисна? Ягоди малини багаті калієм, кальцієм, залізом, вітамінами В1 і В2, а також – клітковиною й фолієвою кислотою.

Що лікує? Усім відомо, що чай із малиною – найкращі ліки від застуди та болю в горлі. Але це не все. Малина допомагає при проблемах із кишечником (позбутися закрепів), а також благотворно впливає на жіночі статеві органи.

© Thinkstock

5. Заморожена смородина

Чим корисна? Ягоди чорної смородини багаті вітамінами С, В1 і В2, а також фолієвою кислотою, магнієм, калієм, залізом, фосфором.

Що лікує? Чорна смородина, як і малина, незамінна при застудах (морс або чай із ягід чорної смородини).

Також чорна смородина лікує серце та судини, допомагає у разі головного болю та мігреней (слід випити 1-2 чашки теплого морсу з чорної смородини).

І є «швидкою допомогою» для чоловіків – ягоди чорної смородини діють краще за віагру, підвищують потенцію та пробуджують сексуальне бажання.

Порада. Заморожені ягоди краще зберігати при -18° С, запакувавши герметично. Розморожені ягоди слід вживати одразу ж, оскільки вони швидко псуються та стать причиною отруєння.

Повторно заморожувати розморожені ягоди заборонено, оскільки вітамінів у них уже не буде, зате «розталі» бактерії можуть зіпсувати інші заморожені запаси.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *