Природні компоненти діють поступово, але головне – ефективно і нешкідливо.
Наші вії потребують не меншого догляду, ніж волосся, шкіра або фігура. Вії обрамляють наші прекрасні очі, роблять їх привабливіше, яскравіше. Косметична туш допоможе скорегувати колір, товщину і довжину вій, тому щоранку, чепуриться біля дзеркала, ми використовуємо її. Але ефект радує нас тільки тимчасово. Як ні сумно, засоби декоративного макіяжу негативно позначаються на природній красі війок.
Існують деякі народні способи перетворення вій, відновлення їх густоти із застосуванням трав і масел. Результат чекає приголомшливий, але потрібно набратися терпіння: природні компоненти діють поступово, але головне – ефективно і нешкідливо. Звичайно, можна відправитися в салон краси до професіоналів по нарощуванню. Але де гарантія, що така процедура не обернеться неприємностями і не стане основною причиною випадіння вій?
Спосіб №1: рицинова олія. Унікальний засіб, вірний помічник у догляді за віями – касторове масло. Застосовуючи його щодня, ви зможете похвалитися розкішними довгими і густими віями. Догляд за допомогою цього масла досить простий. Очистіть пензлик від залишків старої туші. Щодня перед сном акуратно наносити олію з допомогою нього на вії, на самі кінчики. Якщо "переборщити", то спровокуєте попадання масла в очі і, як наслідок, подразнення слизової. Через 15 хвилин залишки потрібно видалити. Крім того рицинова олія позитивно впливає і на шкіру повік і навколо очей, а саме – розгладжує зморшки
Спосіб №2: вазелін. Це ще один простий засіб для приголомшливого результату. Вазелін використовується для вій також легко, як і попередній засіб. Наноситься він чистим пензликом, розподіляється по всій довжині вій. Процедуру потрібно проводити безпосередньо перед відходом до сну три рази в тиждень. Обробляти вії вазеліном необхідно протягом місяця.
Спосіб №3: реп'яхову олію. Вона використовується в якості сильного засобу проти випадіння вій, а також для їх зміцнення. Реп'яхова олія містить вітаміни групи А, В, С, Е, а також дубильні речовини, завдяки яким і досягається фортеця війок. Спеціальним пензликом потрібно обробити перед сном очищені від косметики вії. Через п'ятнадцять хвилин акуратно ватними подушечками необхідно видалити масло. Якщо залишити засіб на ніч, то вона може викликати роздратування.
Спосіб №4: сік алоє. Маска з додаванням вітаміну А зробить ваші вії довгими і пухнастими. Для її приготування змішайте одну столову ложку касторової олії з однією чайною ложкою соку алоє. Додайте до суміші масел кілька крапель вітаміну А. Інгредієнти перемішайте і розкладіть на віях за допомогою пензлика або ватної палички за кілька годин до відходу до сну. Залишки засобу видалити вологим тампоном.
Спосіб №5: волошка. Зупинити випадання вій і зміцнити їх допоможе відвар з квіток волошки. Для цього залийте кухлем крутого окропу чайну ложку квіток і дайте настоятися. Коли настій трохи охолоне і стане теплим, змочіть у ньому ватні або марлеві тампони і прикладіть до очей. Залиште примочки на 20 хвилин.
Спосіб №6: сиру картоплю. Відмінний засіб для активного росту вій – маска на основі сирої картоплі. Натріть одну картоплину на тертці, відіжміть рідину, і з'єднайте отриману кашку з соком алоє і свіжим медом. Отриману суміш нанести на складені в декілька шарів бинти, покладіть на очі і прийміть горизонтальне положення на десять хвилин. На завершення процедури промийте очі м'ятним настоєм і зробіть масаж за допомогою рослинного масла подушечками пальців.
Спосіб №7:міцний чай. Ймовірно, ви знаєте такий відмінний засіб проти втоми очей, як міцний чай. Справа в тому, що зростання вій залежить, в першу чергу, від загального стану наших очей: відсутність запальних процесів, почервоніння, хронічної втоми, грибкових захворювань. Пакетики спитого міцного чаю, прикладені до очей, знімають набряклість, почервоніння і сприяють зміцненню війок.
Спосіб №8:масаж. Щоб активувати ріст вій, розгладити зморшки необхідно періодично проводити масаж. Ви можете впоратися з цим самостійно. Головне – все робити дуже акуратно і використовувати для масажу маслянисті засоби. Приготуйте суміш з однієї столової ложки масла рослинного і половини чайної ложки соку алоє. Такий засіб потрібно обережно втирати в шкіру повік, особливо по лінії росту вій. Через 20 хвилин зніміть ватяним диском залишки масла.
Спосіб №9: шипшина. Зупинити випадання вій допоможе рецепт на основі подрібнених плодів шипшини, які необхідно з'єднати з реп'яховою і обліпиховою олією у співвідношенні 1:2. Готову суміш поставте в темне місце настоюватися на десять днів. Маслянистим складом потрібно обробляти вії кожен день.
Спосіб №10: петрушка. Петрушку можна не тільки кришити в салат, а також використовувати для зміцнення і зростання вій. Гарненько промийте листочки петрушки, приготуйте густу кашку і нанесіть на закриті повіки і область навколо очей. Крім того петрушка містить потужні антиоксиданти, тому допомагає позбавитися від дрібних зморшок. Таку маску слід залишити на 15-20 хвилин. Однієї процедури в тиждень буде більш ніж достатньо для ефекту.
Природа подарувала нам можливість користуватися її дарами для догляду за волоссям, шкірою, тілом. Вії можна також помітно перетворити за допомогою трав'яних відварів, настоїв, рослинних олій. Все, що потрібно для краси і здоров'я, – у вас під рукою!
Джерело: ukr.media