Дану техніку розробив доктор Ізумі Фукуцудзи з Японії.
Дану техніку розробив доктор Ізумі Фукуцудзи з Японії. Це хороший спосіб зменшити талію, позбутися від зайвих кілограмів, додати пару сантиметрів для зростання, а також він має зігріваючий ефект, інформує Ukr.Media.
Доктор Фукуцудзи — японський лікар-гінеколог, практикуючий понад двадцять років. Він зауважив, що дуже у багатьох жінок після пологів патологічно розкриваються клубові кістки, із-за чого хода стає більш важкою, як би качиною.
Змінюється постава, спина стає більш сутулою, положення ребер «звужується». Фігура набуває знамениту грушовидну форму. Плюс, звичайно ж, животик, який важко прибрати, особливо, його нижню частину.
Саме з-за того, що вправа підбирає цей ненависний животик, в мережі методика отримала назву методики для схуднення.
Вправа доктора Фукуцудзи
Головним героєм методики є валик — скручений з рушників, або спеціально придбаний.
Нам знадобляться 2 банних рушники розміром 70 х 140, якщо ваш зріст більше 160 см, і 2 банних рушники розміром 50 х 100, якщо ваш зріст менше 160 см.
Рушники треба туго скрутити і перев'язати, якщо ви збираєтеся користуватися ними тривалий час.
Як варіант можна зробити або купити валик аналогічних розмірів.
Я хочу розповісти про свій досвід використання валика.
Валик краще використовувати в трьох позиціях.
Спочатку в кожній позиції потрібно лежати РІВНО 5 хвилин.
Скажу чесно — спочатку ці 5 хвилин здаються тортурами. І потрібно пролежати РІВНО 5 хвилин. Краще заводити будильник на телефоні і терпляче лежати. Коли-небудь ці 5 хвилин все одно відбудуться. Минає все, і це мине…
Валик знаходиться під спиною в одній з позицій (про позиції нижче).
П'яти розставлені приблизно на 20 см одна від одної. Великі пальці ніг стикаються, немов ми косолапимо.
Руки підняті над головою долонями вниз. Мизинці стикаються. Якщо ваше тіло в такому ж плачевному стані, в якому було моє, навряд чи вам вдасться відразу ж розпрямити лікті і розкрити грудну клітку, уклавши плечі на поверхню.
Але терпіння і регулярність зроблять свою справу.
Перший тиждень я ходила, крекчучи, як стара бабка — нили всі кістки мого тіла. Через тиждень, одного разу, я сиділа на стільці і раптом виявила, що сиджу чітко на сідничних горбах, моя спина пряма, і мені це зручно. Мені зовсім не хотілося закидати ногу на ногу, що було для мене дивно.
А вже через тиждень тіло само просилося на валик. Якщо я втомлювалася, (у кого погана постава, тим знайомий цей жахливий стан постійно вичавленого лимона) я лягала усього на кілька хвилин, і втому як рукою знімало. Згодом перестала втомлюватися.
Чому лежати треба саме 5 хвилин? Поки ваше тіло не звикло, воно буде чинити опір і сковуватися. І ви помітите, що лише на 3,5 — 4-й хвилині тіло, нарешті, почне розслаблятися. І тільки в цей короткий час буде йти необхідна робота.
Пролежавши 5 хвилин, треба повільно повернутися на бік, привстати, і тільки після цього переходити до наступної позиції.
3 позиції валика
1 — валик під пупком.
Ви сідаєте, кладете валик чітко біля сідниць, і лягаєте. Валик виявляється під попереком. Перевірити, можна таким способом — валик повинен перебувати рівно під пупком.
2 — валик під нижніми ребрами.
Особисто для мене ця позиція була найскладнішою. Виявилося, що моя сутулість була пов'язана з «згорнутою» діафрагмою — я так звикла сутулитися, що моя діафрагма ніколи не розпрямлялася повністю. Коли я лягала в цю позицію, у мене перехоплювало подих, мені насилу вдавалося зробити новий вдих. Тривало це близько 5 днів. Зате, як тільки зникли проблеми під час лежання з валиком під нижніми ребрами, моє тіло почало розпрямлятися і розквітати.
Отже.
- Ми сідаємо, підставляємо валик ззаду під нижні ребра на рівні діафрагми, і вкладаємося на нього.
- Ноги косолапимо.
- Руки над головою, мизинцями стикаємося, намагаємося викласти на поверхню лікті і плечі.
- Лежимо 5 хвилин.
- Повертаємося на бік, переходимо до наступної позиції.
3 — валик під центром грудної клітини.
- Точніше, валик визначаємо приблизно під центр лопаток.
- Ноги косолапимо. Руки над головою, мизинці стикаються, намагаємося укласти лікті і плечі.
- Лежимо 5 хвилин, перевертаємося на бік, відпочиваємо.
Бонуси від вправи
- По-перше, дійсно, зменшується живіт. Він саме ПІДТЯГУЄТЬСЯ, як підтягується весь хребет.
- По-друге, ваш зріст збільшується. Хребет розпрямляється, і зростання стає як у самий квітучий період вашого життя.
- По-третє, збільшуються груди. Ні, не грудна залоза. Просто груди, які були ретельно заховані в ребрах, раптом виходять зі свого укриття, і виявляється, що вони є у нас!
- По-четверте, поліпшується сон.
- По-п'яте, зникає задишка. Зрозуміло, якщо вона пов'язана з серцевою недостатністю, нікуди вона не дінеться, Але якщо легені, як і груди, були сховані глибоко в ребрах, вони розпрямляються, і вам стає легше дихати.
- По-шосте, змінюється хода. Поперек набуває природний вигин — не гіперлордоз, а саме природний вигин, і хода стає більш легкою.
- В-сьомих, ви нарешті дізнаєтеся, що у вас зовсім не грушовидна фігура, а нормальна фігура форми пісочного годинника. Стануть ширшими ваші плечі, ключиці розкриються, а таз зменшитися. Ви побачите свою талію.
Отже, хто ще не лежав на валику, спробуйте, і ви зрозумієте, що життя тільки починається.
Джерело: ukr.media