Науково доведено, що в ранньому дитинстві закладаються основи правильного харчування, що відбивається на пристрастях людини в дорослому житті.
Американські вчені з Центру з контролю і профілактики захворювань проаналізували дані про харчування тисячі дітей у США у віці від півроку до 23 місяців і прийшли до висновку, що два популярних серед батьків продукти краще не давати малюкам до двох років, інформує Ukr.Media.
За словами авторів дослідження, науково доведено, що основи правильного харчування закладаються в дитинстві і потім відображаються на смакових пристрастях людини вже в дорослому віці.
Після аналізу отриманої інформації і раціону малюків фахівці з'ясували, що діти у віці від шести до 11 місяців отримують близько чайної ложки доданого цукру в день, а діти від року до двох — і зовсім близько шести чайних ложок цукру в день. Виявилося, що основним джерелом цукру в раціоні стали солодкі йогурти, а після року — солодкі фруктові напої.
Спираючись на дослідження, американські вчені відзначили, що батькам краще не давати своїм дітям солодкі фруктові соки і солодкі йогурти до настання двох років.
Фахівці нагадали, що велика кількість солодощів в раціоні дітей може сприяти розвитку не тільки ожиріння і карієсу, але і збільшення ризику астми і підвищеного тиску в майбутньому.
Джерело: ukr.media