Дитина постійно просить груди: що робити? © depositphotos.com
Грудне вигодовування – це дуже неприємний процес на перших етапах, коли мати ще не встигла стабілізувати вироблення молока, а саме годування, здається, триває цілу вічність.
Розберемо декілька важливих моментів:
- до якого періоду немовлята постійно просять груди?
- коли режим годування потрібно міняти?
- чому дитина часто просить груди?
Дитина постійно просить груди: що робити?
- Чому дитина постійно просить груди?
Всі немовлята народжуються з дуже маленьким шлуночком, який швидко росте. Для того, щоб маленький швидко зміцнів і стабілізував вагу, а також став набагато швидше розвиватися, його потрібно годувати на вимогу. Але мова йде тільки про перші 28 днів після народження.
Дитині хочеться не тільки бути ситою, але і відчувати себе в безпеці, тому вона може плакати тому, що злякалася світла, гучних звуків і чогось ще.
- Коли режим грудного вигодовування потрібно міняти?
Вже після місяця годування можна перестати годувати малюка кожні півтори-дві години і підстроїти годування під нормальний розпорядок дня.
Коли дитині буде 6 місяців, прийде час протистояти бажанням малюка і привчати його до розкладу грудного вигодовування.
Дитина постійно просить груди: що робити? © depositphotos.com
- До якого періоду немовлята постійно просять груди?
Зрозуміло, що в період зростання дитині постійно потрібне грудне молоко. Потрібно пережити ще два періоди стрибків: в 3 і 6 місяців дитина стане просити груди так само часто, як і в перші місяці життя. Зазвичай, такі періоди проходять за пару днів, а відразу після дитина легко повертається до звичайного режиму, встановленого матір’ю.
- Може він просто голодний?
Визначити скільки дитина випила молока при грудному вигодовуванні дуже важко, але є інші способи зрозуміти, ситий малюк чи ні. Діти часто виявляються в дуже розслабленому стані після годування, можуть заснути, виглядають спокійними. Зазвичай малюк наїдається за 2-3 підходи.
Досвід підкаже тобі, голодна дитина чи ні. Головне запам’ятати, що плач не завжди говорить про те, що малюк не ситий, а їсти їм необхідно не 24 години на добу.
Читай про УЗД під час вагітності, щоб знати коли треба робити і скільки разів можна.
Джерело: lady.tochka.net