Місія – схуднути до Нового року: як харчуватися взимку © Depositphotos
До Нового року залишається все менше часу, отже, наші зусилля по скиданню зайвих кілограмів зростають. Минулого тижня в рубриці “Місія – схуднути до Нового року” ми розповідали про те, як правильно харчуватися, які продукти варто їсти взимку, а які вилучити з нашого раціону, а також про те, як тренуватися в залі, що варто знати новачкові перед першим походом в зал. Сьогодні tochka.net разом з професійним тренером-дієтологом Анікою (Aniks Joy) розповість про те, якими мають бути перекушування, скільки їх можна собі дозволити протягом дня, а також про основні правила кардіо-тренування.
Як харчуватися взимку: все що потрібно знати про перекуси
View this post on Instagram
Как аппетитно😜💆♀️ #anikajoy#fitband#fitness#strong#kiev#sport#bikini#fitnessbikini#cardio#bodibilding#gym#ukraina#likegym#пп#мирспорта#киев#фитнесбикини#тренировка#небудьсвеньей#мирискушений#насвоейволне#трени#киев
Тренер-дієтолог Аніка рекомендує не зациклюватися на їжі, оскільки їжа – всього лише енергія, яка дає нам сили рухатися і думати. Вона рекомендує в день робити 2 перекуси і 3 основних прийоми їжі.
Приблизний розпорядок харчування взимку:
- 7.00: перший прийом їжі – основний і збалансований (білки, жири, вуглеводи – БЖУ),
- 11.00: другий прем їжі, менш калорійний – БЖУ,
- 14.00: перекус (50 г горіхів, 100 г свіжої моркви або гарбуза, 1 фрукт, де міститься менша кількість фруктози),
- 17.00: третій прийом їжі – безвуглеводний. Це може бути м’ясо з овочами, риба з овочами, яйця з овочами,
- 20.00: перекус – салат з нежирною рибкою або нежирний сир.
Аніка
тренер-дієтолог
Пам’ятай, спосіб приготування теж грає важливу роль в гликемічному складі продукту, чим нижче глікемічний індекс, тим корисніше для тебе буде продукт! Наприклад, глікемічний індекс гарбуза в сирому вигляді 25 одиниць, а в вареному або запеченому – 75 одиниць.
Як тренуватися в залі: що таке кардіо-тренування
View this post on Instagram
Активного Всем дня💪☺️ #anikajoy#fitband#fitness#strong#kiev#sport#bikini#fitnessbikini#cardio#bodibilding#gym#ukraina#likegym#пп#мирспорта#киев#фитнесбикини#тренировка#небудьсвеньей#мирискушений#насвоейволне#трени#киев#chaszminua
Кардіо-тренування – це дуже інтенсивні заняття, які можна робити вдома, в залі або ж на вулиці. Одним з найпростіших в плані виконання може бути біг по сходах, однак варто бути обережним з суглобами.
Аніка
тренер-дієтолог
Я вибираю вранці ходити в зал. Вдома для мене не та обстановка, щоб налаштуватися на спорт. Після хорошого ранкового спортивного струсу йдемо в душ і готуємо собі сніданок і судочки на весь день
Навіщо взагалі тренуватися вранці?
Одним з видів тренування може бути інтервальний тренінг “протокол Табата”, який придумав професор Токійського університету доктор Ізумі Табата. Одна вправа робиться 20 секунд, між підходами робимо 10-і секундний перерву, а кількість підходів – чотири для однієї вправи. Таким чином, 4 підходи однієї вправи – це одна Табата, а таких потрібно зробити чотири. Це займе всього 20 хвилин, але користі буде на багато років!
тренер-дієтолог
Аніка
Тренуйся кожен день! Тримай ритм, будь завжди в русі, і тоді тобі все буде під силу, особливо влізти в своє улюблене платтячко. Багато можна говорити про спорт, я вважаю за краще РОБИТИ. P.S. Для початку можна почати просто з зарядки.
Джерело: lady.tochka.net