Які медичні пристосування використовуються при травмі ноги

Під час силових вправ, бігу, стрибків, ходіння та підйому сходами максимальне навантаження розподіляється на рухливі суглоби: стегнові, колінні. Саме завдяки їм ми можемо згинати ноги, виконувати рухи в різних площинах.

Як наслідок, виникає нестабільність. Вона може призвести до забиттів, розтягувань, вивихів і навіть інвалідності. Але таким неприємностям можна запобігти, використовуючи бандаж на ногу. Вироби підтримують суглоби у правильному положенні, зменшують набряки, біль у разі хронічного захворювання, допомагають швидко, зручно пройти реабілітаційний період.

бандаж на ногу

Типи фіксаторів для ніг

Компресійний бандаж на ногу призначається лікарем відповідно до місцезнаходження пошкодження, його ступеня. В продажу представлені також пристосування, націлені на коригування і лікування проблеми.

Типи виробів, які допомагають у лікуванні та реабілітації при різноманітних патологіях, бувають наступними.

Шина на гомілковостоп

Призначається при пошкоджених зв’язках, травмуванні суглоба, гомілки. Для зручного надягання використовуються ремені, змінні подушки. Положення стопи можна регулювати. Виріб фіксує та стабілізує суглоб.

Бандаж на кісточку

Еластичний виріб використовується для лікування травм. Сприяє зніманню запальних процесів. Можна використовувати як тривалий час, так і з певною періодичністю. Купуючи пристосування, потрібно звертати увагу на якість матеріалу, внутрішній устрій, особливості фіксації.

Пристрій проти вальгусної патології

Таке захворювання призводить до дегенеративних змін, вигину суглоба великого пальця ноги в бік. Щоб запобігти виникненню деформації й під час пізньої реабілітації використовується ортопедичний бандаж для ніг. Через жорсткість фіксації пересування з виробом виключається. Тому найчастіше пристосування використовують під час сну.

Деротаційний чобіток

Призначається при переломі стегнової шийки. Дехто вважає, що у даному випадку краще використовувати гіпс. Але насправді  фіксатор на ногу замість гіпсу є ліпшим рішенням. Використовувати його можна відразу після травми або після проведеної операції.

Ортез при синдромі падаючої стопи

Після травми ноги або певних захворюваннях організму може виникнути патологія, через яку ступня перестає підніматися. Для таких випадків і призначений бандаж, що має дві манжети. Одна розташовується навколо гомілки, інша – біля ступні. З’єднуються вони за допомогою жорсткого ременя, положення якого регулюється. Важливо, щоб при фіксації кут залишався прямим. Носити фіксатор можна з відкритим та закритим взуттям.

Бандаж на ногу при варикозі

Призначається лікарями в реабілітаційний період після проведеної операції, щоб попередити можливі ускладнення. Вироби використовуються хворими на діабет, варикоз у стадії загострення.

Під час використання основна вага припадає на п’ятку. Інша частина кінцівки має можливість розслабитися. Це сприяє більш швидкому проходженню реабілітації та відновленню. Набряклість поступово зменшується і пацієнту стає значно легше.

Особливості фіксаторів за призначенням

Купити бандаж на ногу в Києві відповідно до місця закріплення можна таких видів:

  • Для пальців – сприяють у відновленні функцій фаланг.
  • Для ступні – прості ефективні вироби з різними ступенями фіксації.
  • На кісточку – використовуються з метою профілактики або при деформації великого пальця.
  • На коліно – рекомендовані при травмах, захворюваннях суглоба.
  • На стегно – підтримують тканини і м’язи стегон при переломі, реабілітації після операції, дестабілізації суглоба.

Вироби можуть бути як універсальними, так і для людей певного віку, статі.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *