За останню добу в Рівненській області шістьох людей доправили до лікарні через переохолодження, серед них двоє померли. Ці випадки сталися у Рівненському та Сарненському районах.

В Рівненській області за минулу добу шестеро осіб отримали допомогу в стаціонарі через переохолодження, з них двоє померли, повідомили в обласному управлінні ДСНС у понеділок, інформує УНН.
Інформація
“За минулу добу, з 18 по 19 січня, до медичних установ області доставлено шістьох людей з діагнозами “загальне переохолодження” та “обмороження””, – зазначили в ДСНС.
Згідно з повідомленням, ситуація з ушкодженнями людей через вплив низьких температур, “залишається складною”. Найбільше постраждалих зареєстровано в Рівненському районі.
У Корецькій територіальній громаді сталося два інциденти, в результаті загального охолодження організму в реанімаційному відділенні померли жінка 1997 року народження та чоловік 2000 року народження
– повідомили в ДСНС.
Вказується, що ще дві особи, чоловік з обмороженням стоп ІІ–ІІІ ступенів та жінка з переохолодженням, що перейшло у запалення легенів, були госпіталізовані.
Також до реанімаційного відділення потрапив чоловік 1945 року народження з обмороженням кінцівок. Ще одного чоловіка у важкому стані теж поклали до реанімації.
“Головні причини травм – це тривале знаходження на морозі без належного захисного одягу та ігнорування перших симптомів переохолодження та обмороження”, – наголосили в ДСНС.
