Як вибрати гребінець для кожного типу волосся і в чому їхня відмінність

Гребінці для всіх типів волосся © depositphotos.com

Розчісування волосся, як і їх миття, настільки рутинна процедура, яку ми виконуємо щодня, що часто не надаємо їй належної уваги. Зрештою, коли справа доходить до догляду за нашими дорогоцінними пасмами, всі говорять про інноваційні продукти і нові цікаві способи укладання, а не про щось таке нудне, як розчісування. Насправді, заплутане або пошкоджене волосся може бути наслідком неправильного гребінця. Tochka.net розповість, який інструмент найкраще вибрати.

Види гребінців

 • Гребінець для розплутування волосся

Вони підходять для всіх типів волосся, навіть для самих густих і кучерявих, і їх можна використовувати як для вологого, так і для сухого волосся. Вони зводять до мінімуму шкоду від розчісування довгого волосся, а їх тонка гнучка щетина полегшує безболісне розплутування вузлів. Це найпопулярніший вибір для повсякденного догляду за волоссям, тому тобі не важко буде вибрати в будь-якому магазині щітку на свій смак.

 • Гребінець з натуральною щетиною

Найчастіше використовується щетина кабана, але деякі кисті поєднують в собі інші натуральні волокна, такі як агава, з синтетикою, щоб отримати щетину, яка виглядає і відчувається як щетина кабана, що може підійти веганам. Жорсткі щетинки ефективні для стимуляції шкіри голови і хороші для видалення лупи або скупчень від засобів для укладки волосся, а також, можливо, для стимуляції росту волосся.

 • Гребінець з нейлонової щетиною

Щітки з нейлоновим щетиною виготовлені з синтетичного матеріалу, який знижує статичну електрику і ефективно розплутує густе волосся. Деякі щітки поєднують в собі нейлонову щетину з щетиною кабана, щоб зменшити статичну електрику і розплутати волосся, а також отримати користь для здоров’я і природний блиск.

 • Гребінець зі змішаною щетиною

Щітки зі змішаної щетини поєднують в собі підсилюючий блиск ефект натуральної щетини зі стимуляцією шкіри голови і легким розплутуванням нейлонової або дротяної щетини. Ця комбінація може бути найбільш ефективною для тих, у кого довге або густе волосся.

 • Круглий гребінець

Термощеткі представляють собою круглі щітки з корпусом, виготовленим з матеріалу, який проводить тепло, наприклад кераміки, турмаліну або титану, що може прискорити висихання. Вони відмінно підходять для висушування волосся феном.

 • Лопатевий гребінець

Широка основа лопаткових щіток дозволяє їм швидко покривати більшу площу, розгладжуючи волосся. Вони відмінний вибір для людей з довгими прямим волоссям.

 • Вентильований гребінець

Щітка з вентильованим отвором — кращий вибір для швидкого сушіння вологого волосся феном. Отвори дозволяють гарячому повітрю проходити через всі шари волосся.

 • Гребінець з широкими зубцями

Гребені з широкими зубами мають товсті зубці з проміжком між ними. Їх можна використовувати на густому або кучерявому волоссі у вологому стані.

 • Гребінець з щетиною

Ці щітки маленькі і призначені для використання на маківці, щоб додати об’єму і текстури тонкому або м’якому волоссю, і вони можуть створити ілюзію більш густого волосся, що може бути привабливо для тих, у кого воно рідке.

Як вибрати гребінець для волосся? © depositphotos.com

Кращі гребінця для всіх типів волосся

 • Для тонких: щітки з сверхм’якої щетини кабана, які ніжно впливають на волосся і шкіру голови і надають їм природний блиск. У них жорстка щетина, яка допомагає розплутувати волосся, не висмикуючи їх.
 • Для густих: лопатевий гребінець найкраще підходить для густого волосся. Можеш спробувати зі змішаною щетиною: нейлонові шпильки досить жорсткі, щоб швидко розчесати густе волосся, а волоски кабана збільшують блиск за рахунок перерозподілу натуральних олій.
 • Для довгих: лопатевий гребінець, тому що він дозволяє розчісувати більшу частину волосся за один раз, усуваючи вузли і перерозподіляючи масло.
 • Для рідкого: щітка з м’якою щетиною найкраще підходить для стоншеного волосся, тому що вона ніжна і не рве пасма. Спробуй гребінець з густою щетиною, щоб зробити об’ємний ефект.
 • Для кучерявих: кучерявим жінкам краще використовувати гребінець з широкими зубами, особливо якщо волосся мокре. Також добре підійдуть розплутуючі щітки з жорсткою щетиною.
 • Для прямих: щітки-лопатки добре підходять для прямого довгого волосся, тому що вони можуть обробляти велику кількість волосся одночасно, рівномірно розподіляючи масла. Щітка з гумовою подушечкою добре підходить для прямого волосся, схильного до впливу статичної електрики.
 • Для ламких: найкраще вибрати щітку для розплутування волосся з гнучкими щетинками, які згинаються разом з волоссям, не викликаючи ушкоджень або поломок.
 • Нещодавно ми розповідали, як позбутися від другого підборіддя.

  Джерело: lady.tochka.net

  No votes yet.
  Please wait...

  Читайте также:

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован.