Вона засунула лимонну скоринку в носок… Коли я дізналася, навіщо їй це, була в захваті

Кращого засобу не існує!

Мені хочеться, щоб все було ідеально. Всі жінки — перфекціоністки, для них важлива кожна дрібниця, а якщо це стосується зовнішнього вигляду або здоров'я… Енергії вистачить, щоб переглянути тисячі варіантів вирішення проблеми та вибрати найкращий!

Якщо у тебе тріскаються п'яти, рекомендую скористатися цим ефективним, але маловідомим методом. Жоден крем, ні одна мазь від тріщин на п'ятах не дала такого результату! Багатостраждальна суха шкіра на п'ятах перероджується під впливом лимонної шкірки.., інформує Ukr.Media.

Як лікувати п'яти

Тобі знадобиться

  • 1 лимон
  • шкарпетки
  • зволожуючий крем або масло для шкіри

Порядок дій

Вичави з лимона сік і відведи його в бік. Для цього лікувального засобу тобі знадобиться тільки шкірка і трохи м'якоті лимона!

Ось що нам потрібно для лікування п'ят!

Помісти половинки вичищеного лимона прямо на п'яти.

Одягни шкарпетки поверх лимонних скоринок. Тримай цей цілющий компрес на ногах протягом 30 хвилин. Півгодини для розслаблення та відновлення шкіри ніг — це ж зовсім небагато! Але результат порадує…

Через 30 хвилин зніми шкарпетки, викинь половинки лимона і поглянь на свої п'ятки. Лимонна м'якоть і шкірка містять ефірні олії, які пом'якшать шкіру і відновлять її, що всі старі клітини шкіри легко видаляються. Тріщини на п'ятах стануть менш помітні вже після першої процедури, а якщо ти будеш проводити таке лікування регулярно, шкіра ступень буде бездоганною!

Нанеси трохи зволожуючого крему або масла на ступні. Я зазвичай використовую кокосове масло, дуже люблю його дію…Цей завершальний штрих зміцнить шкіру і допоможе п'ятки довго залишатися гладкими! Після лимонного скрабування поживні речовини масла або крему дуже добре проникнути в глибинні шари шкіри. Це і є ефективне лікування тріщин!

Давно користуюся цим лікувальним засобом і розповідаю про нього своїм близьким подругам. Всі дуже задоволені, адже тріщини на ногах — поширена проблема, а так хочеться, щоб шкіра була красивою і здоровою!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *