Професор протягом 10 років пиячив по всьому світу, щоб в кінці кінців виявити кращий засіб для лікування похмілля

Професор-алкоголік зміг знайти відмінний засіб від похмілля.

Наполовину британець наполовину канадець Шейонесси Бішоп-Столл (Shaughnessy Bishop-Stall) побував у 30 містах у 14 країнах, намагаючись знайти ідеальний засіб від похмілля, інформує UkrMedia.

У процесі своїх мандрівок 44-річний чоловік випробував на собі різні терапії: від крапельниці і моржування до тестування різних трав'яних сумішей.

Бішоп-Столл записував все, що з ним відбувалося: він випивав ввечері, оцінюючи тяжкість своїх симптомів на наступний день, після чого він знову пив ту ж випивку, але додавав засіб від похмілля, конспектуючи результати.

Свою улюблену терапію професор з Торонто (Канада) і колишній власник бару виявив в Лас-Вегасі, в місці, де був знятий культовий фільм «Мальчишник у Вегасі», там його підключали до крапельниці з фізрозчином.

Під час своєї п'яної одіссеї Бішоп-Столл спробував сотні процедур, в тому числі вугрів і мариновані овечі очі, розчинену в каві сигарету, часточку лайма під пахвою, а також безліч різних дорогих лікарських препаратів.

Він також спробував класичну стратегію лікування похмілля за допомогою алкоголю, до якої чоловік регулярно вдавався, випиваючи майже кожен день.

Розшукуючи «ліки» Бішоп-Столл часом звертався за допомогою до друзів, просячи їх допомогти йому в його дослідженнях.

У США також був зафіксовано епізод з загрозою його життю: справа була в містечку Тусон, штат Арізона, там він так напився, що відправився гуляти в пустелю, де ледь не помер від теплового удару і зневоднення від похмілля.

Але його найбільша дика ніч трапилася в Берліні (Німеччина), коли Шейонесси настільки був п'яний, що, як він сам розповів, втратив свій паспорт, із-за чого в кінцевому підсумку йому довелося залишитися в країні без грошей ще на один тиждень, поки в кінці кінців його документ не знайшовся на ресепшені в готелі.

Після довгих років пошуків чудесного інгредієнта, він його все-таки виявив, ним виявилася «велика доза», близько 1500 міліграмів, N-ацетилцистеїну (NAC).

Амінокислота допомагає організму виробляти потужний антиоксидант глутатіон і використовується в лікарнях для лікування при передозуванні болезаспокійливим засобом тайленол.

Поряд з NAC, Бішоп-Столл рекомендує приймати вітаміни B1, B6 і B12, які повинні зробити NAC більш ефективним.

Професор описав NAC як «свого роду чарівний інгредієнт», який відновлює пошкоджену печінку.

У своєму інтерв'ю New York Post він сказав: «Ці добавки більше підходять для хронічного алкоголіка з пошкодженої печінкою, а не тим у кого похмілля».

Також фахівець розповів, що всі ці його взаємини з алкоголем не пройшли повз його здоров'я, відбившись не тільки на його організмі в цілому, але і на психічному стані.

«Я став багато хворіти, крім того, значно зріс мій кров'яний тиск. Також вище даху підскочили мої ферменти печінки. В цілому виникло багато проблем зі здоров'ям», — зазначив він.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.