Локдаун в Україні: коли закінчиться і чи будуть продовжувати?

Локдаун в Україні: коли завершиться © Depositphotos

Локдаун в Україні ввели з 8 по 24 січня, проте в останні дні з’являється багато інформації про можливе продовження жорстких карантинних заходів. Редакція tochka.net вирішила розібратися, коли закінчиться локдаун і будуть його продовжувати. Хто і що говорить про продовження жорсткого карантину в країні — читай в нашому матеріалі.

Локдаун в Україні: що кажуть у МОЗ

12 січня міністр охорони здоров’я України Максим Степанов в ефірі 24 каналу заявив, що виступає за продовження локдауна. Свою заяву він пояснив тим, що під час новорічно-різдвяних свят люди менше дотримувалися карантинних правил, їздили в подорожі і в гості до родичів. До того ж в кінці січня очікується зростання кількості хворих на грип. А грипа, як і Covid-19, можна запобігти, скорочуючи контакти між людьми.

Все це потенційно дуже сильно вплине на зростання числа хворих Covid-19, вважає Степанов.

Наступного дня в ефірі того ж 24 каналу глава МОЗ Максим Степанов заявив, що поки немає необхідності продовжувати локдаун в Україні. Однак все залежатиме від епідемічної ситуації в країні.

Якщо ситуація різко почне погіршуватися і у нас ураганними темпами почне зростати кількість хворих і, як наслідок, — кількість людей, які госпіталізуються, що потенційно може призвести до критичної навантаженні на медичну систему, — тоді будемо пропонувати (введення нового локдауна, — прим. ред)., заявив Степанов.

Також міністр зазначив, що після закінчення локдауна в Україні будуть діяти загальнонаціональні карантинні обмеження, а потім країна може перейти до адаптивного карантину.

Карантин в Україні: до якого числа буде тривати

Карантин в Україні продовжили до 28 лютого 2021 року. Відповідне рішення затвердили на засіданні Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року. У МОЗ повідомили, що ніяких рішень щодо припинення раніше визначеної дати цих обмежень вносити не будуть.

Раніше ми розповідали про те, які країни Європи посилили карантин взимку 2021.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *