Як дотриматися новорічної обіцянки та привести своє тіло до форми

Тому що годі вже відкладати та чекати потрібного момента © depositphotos

Кожного року — одне й те саме. даєш собі обіцянку: «Ну все! З Нового року я приводжу себе до форми!». А тут «бац» і січень вже майже закінчився. А ти така вже й забула, як клятвено собі обіцяла, щоб не було, досягти своєї мети.

Звісно, ти знаєш дуже багато лайфхаків та мотивашек із серії «як перестати перестати та почати почати». Але скажи, наскільки вони ефективно працюють? Саме тому, tochka.net і звернулася за допомогою до Юлії Токар. Юлія — професійний тренер, яка закохана в свою справу і точно знає з чого треба розпочати, щоб нарешті дотриматися своєї обіцянки та зайнятися собою коханою. 

 • Купи абонемент в спортзал

 • Покупка абонемента в спортзал — чудова мотивація © depositphotos

  Локдаун ось-ось закінчиться. Тому варто заздалегідь подбати про вибір спортзала. Домашні тренування — це дуже добре, але повір, якщо ті хочеш довести розпочате до кінця, не кинувши на пів-шляху, то краще все ж таки займатися в спортзалі. 

  Юлія Токар
  Тренер

  погляд експерта

  Купи абонемент в зал — витрачені гроші будуть мотивувати. А ще краще купи абонемент на групові заняття в невеликих студіях або з тренером персонально. Спілкування у міні групі мотивує і тренування перевтіляться з об’язаловки на приємний дозвілля.

 • Для себе коханої

 • Головний персонаж, заради якого ти стаєш кращою, це ти і тільки ти © depositphotos

  Не живи ідеєю досягти успіху заради когось чи чогось. Єдина головна діюча персона, заради якої ті хочеш ставати кращою, повинна бути ти і тільки ти.

  Юлія Токар
  Тренер

  погляд експерта

  Привести тіло у бажану форму — це особистий челендж. Саме так треба відноситися до цього. Витрати кілька місяців життя на зайняття спортом та контроль їжі, щоб трансформувати себе, отримати нове тіло — адже воно цього варте!

 • Спортивний інтерес

 • Бачити, як твоє тіол змінюється на краще -хіба це не круто? © depositphotos

  Спостерігати за позитивними змінами в собі — одна з кращих мотивашок. Вибір за тобою — спостерігати як улюблені речі із важкістю застібаються на тобі, чи як кожного тижня ти стаєш краще і краще.

  Юлія Токар
  Тренер

  погляд експерта

  Хіба не цікаво, як відреагує твоє тіло, якщо почати себе ганяти тренуваннями і контролювати харчування? Як воно може змінитися? Випробуй свою силу солі 🙂

 • Подбай про своє щасливе майбутнє

 • Дотримуся цих порад та починай вже займатися своїм тілом. © depositphotos

  Юлія Токар
  Тренер

  погляд експерта

  І страшилка: пам’ятай, що з віком тіло руйнується. Фізичні вправи змушують тіло бути в тонусі, утримувати м’язи від розпаду, а кості та суглоби у здравії. Хочеш подовжити строк дії свого коханого тіла — навантажуй його!

  Раніше ми писали, як не стати жертвою чужої люті.

  Джерело: lady.tochka.net

  No votes yet.
  Please wait...

  Читайте также:

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *