Навчання у школах в період епідемії: МОЗ змінило правила відвідування уроків

Як навчатимуться школярі у період епідемії коронавіруса © Depositphotos

До старту навчального року 2020-2021 залишається все менше часу, тому інтерес до того, як проходитиме навчання у період епідемії коронавірусу зростає. Міністерство охорони здоров’я України вже публікувало правила, яких мають дотримуватися учні та вчителі під час перебування в школах. Вони викликали великі дискусії та нерозуміння з боку батьків та вчителів. Наразі у МОЗ розробили деякі зміни у правила. Редакція tochka.net вирішила порівняти, як змінилися правила. Для більшої наочності ми публікуємо нові правила та нагадуємо попередні.

Нові правила перебування учнів та вчителів у школах під час епідемії коронавірусу:

 • Нове правило: учні 1-4 класів можуть заходити у школи, переміщуватися закладами освіти та перебувати у класах без використання захисної маски або респіратора.
 • Було: учні всіх класів мають заходити у школу у засобах індивідуального захисту, знімати маску можна лише у класі.

 • Нове правило: дозатори для антисептиків мають розміщуватися лише на вході у заклад, у санвузлах має бути мило для миття рук перед уроками.
 • Було: у санітарних зонах мають розміщатися мило та антисептики.

 • Нове правило: у регіонах з «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки педагогам у процесі викладання навчальної дисципліни рекомендовано використання захисних щитків, в «зелених» та «жовтих» зонах у класі вчителі можуть бути без маски за умови дотримання дистанції.
 • Було: до роботи допускатимуться вчителі за умови використання засобів індивідуального захисту.

 • Нове правило: вчителі допускаються на роботу лише після термометрії.
 • Було: до роботи не допускаються вчителі з ознаками ГРЗ.

 • Нове правило: у разі підтвердження випадку коронавірусної хвороби COVID-19 в одного з учнів усі інші учні групи/класу визнаються такими, що потребують самоізоляції.
 • Додамо, що про введення нових правил проведення навчання у 2020-2021 роках під час епідемії коронавірусу в Україні розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

  Ми скрупульозно відпрацювали ці правила з МОН та міжнародними експертами, щоб вони були ефективними та зрозумілими для всіх громадян. Наша мета – запустити навчання у школах та зробити його максимально безпечним для всіх учасників навчального процесу зазначив очільник МОЗ.

  Раніше ми розповідали, що уряд має намір продовжити карантин в Україні до листопада 2020-го.

  Джерело: lady.tochka.net

  No votes yet.
  Please wait...

  Ответить

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *