2-річний хлопчик викурював по 40 сигарет на день (фото, відео)

2-річний хлопчик Алді Різал з Індонезії пристрастився до сигарет у віці 11 місяців (!).

Першу сигарету малюкові підкурив рідний батько – 30-річний Даніел, торговець рибою, який у такий страшний спосіб вирішив заспокоїти сина, який плакав.

Щоденна доза маленького курця Алді – дві пачки, або 40 сигарет. Більше, ніж у дорослого курця з багаторічним стажем.

Через нікотинову залежність в Алді з’явилися проблеми з серцем і зайвою вагою. Так, задишка і ожиріння заважають дитині рухатися. Тому Алді не може грати з іншими дітьми.

Мати нещасного малюка, 26-річна Діана в шоці й якось скаржилася місцевим ЗМІ:

– Я в розпачі, не знаю, що робити. Алді повністю залежить від сигарет. Він сидить на ганку цілими днями і курить сигарети одна за одною. Якщо йому не дозволяєш палити, він б’ється головою об стіну й казиться.

Звичка сина вдарила по фінансах батьків

Цікаво, що звернутися за допомогою до медиків горе-батьки вирішили тільки після того, як оплачувати шкідливу звичку сина їм стало не по кишені.

– Алді курить по дві пачки в день і тільки певний сорт сигарет – індонезійські, – скаржаться батьки.

– Ми не можемо дозволити собі такі витрати, – не задоволені сином-курягою мама і тато. – Це дуже дорого. Краще ці гроші підуть на сімейні потреби.

Докурив і кинув

Після «тривоги» батьків юний курець Алді пройшов курс інтенсивного лікування в одній з місцевих клінік. За словами медиків, дитина тепер зовсім не палить. Але не відомо, як довго протримається екс-курец без сигарет. Адже лікування далося нелегко: не отримавши нової порції нікотину, малюк плакав, кричав, вередував, падав на підлогу і бився в істериці.

 

Двухлетний малыш курит, а еще есть трейлеры на video.tochka.net

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *